Tv'ye bağlanan telefonda filmin sonunu izleyememek ?

Sponsorlu Bağlantılar

boosver

Üye
    Konu Sahibi
Tv'ye bağlanan telefonda filmin sonunu izleyememek ?
Telefonuma film indiriyorum. daha sonra telefonu lcd tv'ye bağlayıp telefon hafızasındaki filmi izlemeye başlıyorum. Ancak son 20-30 dakikakaya gelince tv, video bitmiş gibi tepki verip bir sonraki videoya geçmeye çalışıyor. Acaba eksik mi indi diye telefona bakıyorum. Video eksik değil son dakikaları telefon ekranından izlemek zorunda kalıyorum. Şimdiye kadar indirdiğim filmlerin nerdeyse tamamında aynı sorunla karşılaştım, Videolar kesinlikle eksik inmiyor. Çünkü telefondan izleyince sonuna kadar izliyorum. Aynı sorunu filmi usb'ye atıp tv'den izleyince de yaşıyorum. Yaklaşık olarak son 20 dakikaya gelince tv video bitmiş gibi tepki veriyor.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Farklı bir film deneyin daha uzun olan bakalım tepkisi gene aynı zamana gelince aynı mı olacak?

Sarangni

Sarangni

Üye
Televizyon için yayınlanmış son yazılım güncellemesi var ise onu yükleyin. Sorun tv kaynaklı yazılım gibi duruyor anlattıklarınıza göre.

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Televizyon için yayınlanmış son yazılım güncellemesi var ise onu yükleyin. Sorun tv kaynaklı yazılım gibi duruyor anlattıklarınıza göre.

Katılıyorum TV ye yazılım güncellemesi gelmiş olabilir denemekte fayda var birde TV ayarlarını kucalayin belki oralardan da bir şeyler çıkar

Üst Alt