tv li telefon

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hakan1211

Üye
    Konu Sahibi
tv li telefon
merhaba ben almanya'da yaşıyorum ve tv+çift hatlı telefon almak istiyorum ama tv burda çalışıyormu bilmiyorum bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.şimdiden teşekkürler.

Odysseus

Odysseus

Üye
Bu cihazların TV tuneri karasal yayınlar için dizayn edilmiştir. Dolayısyla bulunduğunuz bölgedeki karasal yayın yapan tüm kanallara ulaşırsınız.

ugur5689

Üye
tv buradada çalışıyor

turker32

Üye
yerel ayarları varsa neden olmasın bunduğun şehire ayarladınmı çekiyor olması lazım

orhaan48

orhaan48

Üye
merhaba ben almanya'da yaşıyorum ve tv+çift hatlı telefon almak istiyorum ama tv burda çalışıyormu bilmiyorum bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.şimdiden teşekkürler.
arkadaşım bak ne güzel gördüğüm kadarıyla nokıa ailesindensin niye bu hatayı yapmak istiyorsun çin malı adi telefon alıpta sağlığındanmı olmak istiyorsun yapma bence sen nokıatelefonuna wifi ile çalışan tv proğramı yükle

dvd_collector

Üye
bence al 2 yıldır kullanıyorum. hiçbir sorununu görmedim. bulunduğun bölgedeki karasal yayını izliyorsun. örnek olarak istanbul'da tüm türk kanallarını izleyebiliyorsun. aydın'da (didim'de sahil kenarında) o bölgede türk kanallarının frekansı düşük normal antenle de izlenmiyor herkes orada uydu alıcısıyla izler ancak bu telefonlarla yunan kanallarını izleyebiliyorsun. onların frekansı çok yüksek çünkü.

ses sistemi muhteşem bu telefonların. mp4 video da oynatıyor.

tek sorunu kamerası kötü. ancak çektiğin fotoğrafa telefon ekranından bakacaksan sorun yok. telefon ekranında çok net gözüküyor fotoğraflar. eğer bilgisayara atarsan fotoğrafı işte o zaman boyutu 640x480 olduğu için küçük oluyor. yani tek sorunu bu. kamerası 2 megapixel yazar ama değildir. VGA kamerası vardır. max. 640x480 boyutlu fotoğraf, 240x192 boyutlu video çeker.

chngr_ilhn

chngr_ilhn

Üye
Bende anycool z1000 music almayı veya tiriDent wt3 almayı düşünüyorum hangisi daha kaliteli veya hangi telefon televizyon izleme özelliği bakımından iyi yardımcı olursanız sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt