tuş kilidi

• 28 Eylül 2012
  • 756 Okunma
  • 10 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar ben cfw me mod eklemek istiyorum ama sitede bulamadım yandaki kilit açma tuşuna basınca telefon direk açılması için birde hazır olan bi cfw ye hangi programla atacam ?

Yazan: ZeroPlayer
  2. Sen henüz başlamamışsın galiba :hmmm

NFE olduğunu biliyorsundur? Eğer biliyorsan benim mod arşivimden yararlanabilirsin.

3. NFE biraz karışık geldi onun yerine nokia cooker ı kullanıyorumda hala tuş kilidini arşivde bulamadım

4. nfenin neresi karışık anlamadım :hmmm

5. ben nokia cooker ı biliyodum açıkçası yenisini indirmedim nasılsa aynı görevi görmüyormu ama hala bulamadım bu tuş kilidini

6. Böyle bir mod yok zaten. Sen yan mandalı kullanınca telefonun direkt açılmasını istiyorsun. Zaten böyle değil mi? 5230'da böyle.

7. c5 de basınca bide ekrandan tuş kilidini aça basılıyon öyle açılıyor

8. Bence bu iyi bir özellik. Zira dediğin olay Android'in tüm sürümlerinde var (GB, ICS, JB vs.). Ancak dediğin ile ilgili mod var mı bilmiyorum.

9. teşekkürler ilginiz için iyi bir özellikle zira mazelock gibi program kullanınca çakışma oluyor ve sıkıntılar yaşana biliyor ...

10. Evet varsayılan tuş kilitleriyle çakışma olabiliyor.

11. ben bi cfw denedim az önce onda oluyor ama hiçbi istediğim özellik yok onun için ordan görüp hallere kapılmıştım ama olmadı

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
25/09/2018 - 14:37