tuş kilidi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ZeroPlayer

ZeroPlayer

Üye
    Konu Sahibi
tuş kilidi
arkadaşlar ben cfw me mod eklemek istiyorum ama sitede bulamadım yandaki kilit açma tuşuna basınca telefon direk açılması için birde hazır olan bi cfw ye hangi programla atacam ?

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
ZeroPlayer

ZeroPlayer

Üye
    Konu Sahibi
NFE biraz karışık geldi onun yerine nokia cooker ı kullanıyorumda hala tuş kilidini arşivde bulamadım

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
nfenin neresi karışık anlamadım :hmmm

ZeroPlayer

ZeroPlayer

Üye
    Konu Sahibi
ben nokia cooker ı biliyodum açıkçası yenisini indirmedim nasılsa aynı görevi görmüyormu ama hala bulamadım bu tuş kilidini

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
arkadaşlar ben cfw me mod eklemek istiyorum ama sitede bulamadım yandaki kilit açma tuşuna basınca telefon direk açılması için

Böyle bir mod yok zaten. Sen yan mandalı kullanınca telefonun direkt açılmasını istiyorsun. Zaten böyle değil mi? 5230'da böyle.

ZeroPlayer

ZeroPlayer

Üye
    Konu Sahibi
c5 de basınca bide ekrandan tuş kilidini aça basılıyon öyle açılıyor

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
c5 de basınca bide ekrandan tuş kilidini aça basılıyon öyle açılıyor

Bence bu iyi bir özellik. Zira dediğin olay Android'in tüm sürümlerinde var (GB, ICS, JB vs.). Ancak dediğin ile ilgili mod var mı bilmiyorum.

ZeroPlayer

ZeroPlayer

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler ilginiz için iyi bir özellikle zira mazelock gibi program kullanınca çakışma oluyor ve sıkıntılar yaşana biliyor ...

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
teşekkürler ilginiz için iyi bir özellikle zira mazelock gibi program kullanınca çakışma oluyor ve sıkıntılar yaşana biliyor ...

Evet varsayılan tuş kilitleriyle çakışma olabiliyor.

ZeroPlayer

ZeroPlayer

Üye
    Konu Sahibi

Evet varsayılan tuş kilitleriyle çakışma olabiliyor.

ben bi cfw denedim az önce onda oluyor ama hiçbi istediğim özellik yok onun için ordan görüp hallere kapılmıştım ama olmadı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt