Faturasız Türktelekom kurban bayramına özel 10 GB 15 TL


yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Türktelekom kurban bayramına özel haftalık 10 GB 15 TL paketi uygulama üzerinden alabilirsiniz internet paketleri bölümünden veya hediye kutusuna tıklayarak alabilirsiniz kampanya kısa süreliğine geçerlidir
 
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş, fatihmentes, TheNightMare. ve 1 kişi daha
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş ve fatihmentes


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt