Faturasız Türktelekom uzayan günlere özel İnternet paketleri kısa süreliğine


yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Türktelekom uzayan günlere özel olarak hazırladığı uygun fiyata haftalık bol internetli paketleri abonelerine sundu kısa süreliğine geçerli bu kampanya ile aboneler online işlem uygulamasından İnternet paketleri bölümünden alabilecekler buna göre paketler
Haftalık 5 GB 10 TL
Haftalık 10 GB 15 TL
Haftalık 20 GB 20 TL
Haftalık 30 GB 25 TL
Paketler yalnızca uygulama üzerinden alınabiliyor uygulamaya girdiğinizde sağ üst kısımda hediye kutucuguna tıkladığınızda veya tarife paketler internet paketleri adımlarını izleyerek alabilirsiniz
Kampanya 21 Mart 27 Mart tarihleri arasında abone alımına açık olacaktır
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş, TheNightMare. ve van_helsing7677
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt