Faturasız Türktelekom Halkbank yükleme kampanyası 5 GB hediye


yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Kampanyaya kaydolan müşteriler Halkbank kanallarından tek seferde 50 TL yada üzeri bir TL yüklemesi yaptıkları anda 2 hafta geçerli 5 GB hediye internet kazanacaklar.
Müşterilerin bahsedilen tutarda yükleme yapmadan önce HALKBANK yazıp 5555'e göndererek kampanyaya kayıt olması gerekmektedir.
Banka aracılığıyla yapılacak yüklemeler kapsamında banka internet şubesi, mobil şube, ATM'ler, banka kioskları ve telefon bankacılığı vardır. Talimatlı yüklemeler de geçerli olacaktır.
 
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare. ve Mesut Aktaş

muhammed0124

Üye
Konudan bağımsız bir şey sormak istiyorum halkbanktan kart almıştım ama bilmiyorum. Müşteri temsilcilerini arayınca bir saat bekletip yüzüme kapatıyorlar. Yardımcı olabilecek biri var mı acaba?
 
Son düzenleme:
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt