Türkçemizi katletmeyin !!!

Sponsorlu Bağlantılar

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
Ben 13 yaşındayım her zaman dikkat etmeye çalışıyorum özellikle facebookda sohbet ederken kısaltmaları kullanmıyorum sadece imla kurallarıyla uğraşmıyorum onun dışında pekde bir türkçeyi katlettiğim yok :bilmm

Legendary.

Legendary.

Üye
    Konu Sahibi
Ben 13 yaşındayım her zaman dikkat etmeye çalışıyorum özellikle facebookda sohbet ederken kısaltmaları kullanmıyorum sadece imla kurallarıyla uğraşmıyorum onun dışında pekde bir türkçeyi katlettiğim yok :bilmm

Tebrik ederim güzel kardeşim :)

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY
Tuna-TR

Tuna-TR

Üye
:tşk:

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
Kutlarim cilgin deejay :)

Legendary.

Legendary.

Üye
    Konu Sahibi
Hort

BYFECI

BYFECI

Üye
Türkçem gayet iyi.

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
Konu hortladı ama önemli bi noktaya değinmişsin Mert kardeş :oke:

Legendary.

Legendary.

Üye
    Konu Sahibi
O yüzden buralarda dursun :tebessüm:
:tşk:

Uhops

Uhops

Üye
Qwerty yerine f klavye kullanmak baya bir fark ediyor. Tamamen türkçe kelimelere göre dizayn edildiğinden yazması daha iyi oluyor. Öğretmenimiz dedi ama bende bilgisayarda da telefondada qwerty kullanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: Legendary.
-efşan

-efşan

Üye
Türkiye, Türkçe ile var. Türkçe giderse Türkiye gider. Türkçe'yi rezil edenlere hakkım haramdır.

• Beğen
Legendary.

Legendary.

Üye
    Konu Sahibi
Türkiye, Türkçe ile var. Türkçe giderse Türkiye gider. Türkçe'yi rezil edenlere hakkım haramdır.

Aynı düşünceleri paylaşıyoruz :) İnsanız her şeyi bilecek değiliz ama en azından dikkat edelim :) yorumunuz için teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: -efşan
-efşan

-efşan

Üye

Aynı düşünceleri paylaşıyoruz :) İnsanız her şeyi bilecek değiliz ama en azından dikkat edelim :) yorumunuz için teşekkürler :)

Elbette ki şaşırmalar, hatalar, unutkanlıklar normaldir. Lâkin "yha " vb. kelimeler alışkanlık ve ne kötü cahilliktir.
Konu için müteşekkirim.

• Beğen
Legendary.

Legendary.

Üye
    Konu Sahibi

Elbette ki şaşırmalar, hatalar, unutkanlıklar normaldir. Lâkin "yha " vb. kelimeler alışkanlık ve ne kötü cahilliktir.
Konu için müteşekkirim.
Rica ederim :)
Aynen.Bitişik yazılan kelimer,ayrık yazılan kelimeleri felan bilmeyebiliriz doğaldır ama dediğiniz gibi yha,q,w... Felan kullanmak :nono:
:hmmm

Bırakın ingilizceyi katletsin bari :d:
Aras abi :aha:Aras abi nerden çıktı :allalla:

Kemal :aha:

• Beğen
Tepkiler: .caner.
Bahaxi

Bahaxi

Üye
Sadece forumda degil bircok internet sitesinde ve gercek hayatta Türkcemiz dogru kullanilmiyor.Lütfen arkadaslar biraz daha duyarli olup Türkcemizi daha iyi kullanma veya konusmaliyiz .

TeknoÖmer

TeknoÖmer

Üye
Tüm mesajlarıma bakın isterseniz hiçbirinde yok öyle yabancı karakter, kısaltmalar, noktalama işaretleri hataları ve yazım yanlışı yok. :ehe

• Beğen
Tepkiler: .caner.

Üst Alt