Duyuruyu Kapat

Turkcell'den Aran Kazan Kampanyası

 • 24 Şubat 2009
 • 34201 Okunma
 • 33 Cevap

0/5, 0 Oy
 1. Aran Kazan - Turkcell

  Hazır Kart'lılar ARAN KAZAN kampanyası ile Turkcell harici diğer mobil operatörler yönünden aldıkları 600 dakika çağrı için ana hesaplarına 500 kontör kazanıyor. Aldığı çağrı süresi 600 dakikayı geçen abonelerimiz, Turkcell harici diğer mobil operatörler yönünden aldıkları 600 dakika üzerindeki her ekstra 2 dakika için 1 kontör daha kazanabilecekler.
   


  Yazan: bungee
  menderes27, silop_kms ve ecz_ahmet bunu beğendi.
 2. ohaaaa yaaa kim arar seni o kadar...

  EDİT: Yukardaki sözümden cayıyorum arkadaşlar :D çünkü etrafımda avea hattı buldum onunla tam 420 dakika arandım bu ay inşallah diğer ay yüklenir 200kontör...
   
 3. dandik bi kampanya daha
   
 4. Çok saçma ,aranıyorm ama o kadar da değil hani...
   
 5. cılkını resmen çıkarmışlar.600 dk ne demek yha 10 saat ve bu 1 ay içerinde ayrıca başka operatrlerden yuhhh diyorum... turkcell bizi bebek sanmış ninni söylüyor....
   
 6. turkcell milletle kafa buluyor
   
 7. Dikkat dikkat duyuru. Hayrına beni 600 dakika arayacak varmı?

  Olan turkcell hiç güleceğim yoktu. Bune yahu 600 dakika. Uuuuuuuuuf ki ne uf. 600 dakikayı kim bulmuşki seni arasın. Bari 60 dakika deseydin, oda fazla ama...!
  Turkcell kampanya sayfasını kampanyalarla doldurdu nerdeyse sayfaya sığmayacak, ama toplasan bana göre 2 veya 3 tane çıkar.
   
 8. oflu bir kaç hafta önce övüyordun Turkcell'i turkcell sınırsız tarifesine laf söyletmiyordun kalitesi ve farkı bu diyordun
  Turkcell kazıkcell ne yapsa bu fikrim değişmeyecek hiçbir zaman isterse 10000 kontor versin.
   
 9. güzel bir kampanya
   
 10. her yone sınırsız hattı olan varsa arasın :)
   
 11. ben hala sözümdeyim operatörler içinde en iyi turkcell. Kalitesiyle ve avantajlarıyla. Ama bu tavrım onu elestirmeyeceğim anlamına gelmez. :oke:
   
 12. süpper :)) garanti cepte ozmana kontorler arkadaşlar telefonbizdende üyeliği olanlar KAFASINI ÇALIŞTIRSIN KENDİNİ ARASIN OLUYOR ... BENDE 2 ÜYELİK VAR GÜNDE 20 DKDAN AYDA TAM 600 DK YAPIYOR :))))

  --------------- Ekleme ---------------

  Arkadaş kaçkaça atılcağını yazmamış arankazan yazıp 5533 e yolluyorsunuz ;)
   

 13. Sadece diğer operatörlerden gelen çağrılardan ödül kazanılacaktır.
   
 14. tonlakazanda aranma grubu gibi burda da avea her yöne faturası ödeyen varsa arama yapılabilir ne dersiniz arkadaşlar...
   
 15. pekı aslında 600 dk aranmak zor ghibi gözüküyor ama aranan kazanır.
  şunu sorayım 500 kontor gelınce sms gonderımı ıcın kullanılabılıyormu ve kontorler heryone konusmada kullanılıyormu yoksa sadece turcell ıcı konusmalardamı kullanılıyor ..
  yanı kontorler *123# yemı gelıyor yada baska bı yeremı....
   
 16. :islikDikkat dikkat duyuru. Hayrına beni 600 dakika arayacak varmı? :islik

  :vurOlan turkcell hiç güleceğim yoktu. Bune yahu 600 dakika. Uuuuuuuuuf ki ne uf. 600 dakikayı kim bulmuşki seni arasın. Bari 60 dakika deseydin, oda fazla ama...!
  Turkcell kampanya sayfasını kampanyalarla doldurdu nerdeyse sayfaya sığmayacak, ama toplasan bana göre 2 veya 3 tane çıkar.
  oflu bir kaç hafta önce övüyordun Turkcell'i turkcell sınırsız tarifesine laf söyletmiyordun kalitesi ve farkı bu diyordun
  Turkcell kazıkcell ne yapsa bu fikrim değişmeyecek hiçbir zaman isterse 10000 kontor versin.:vur

  tüm eleştirelere katılıyorum 600 dk 10 saat yuuuh pirerise katılamıyorum..... kampanya yaptık desinler diye yapmışlar kim arar seni diğer gsm den yuuuhhh:vur
   


 17. TAMAMDA ARKADAŞIM VODOFONE DEDE ÖYLE ARANKAZAN VAR ORDA TELEFONBİZDEN DEN ARADAĞIN ZAMAN OLUYOR BEN YİNEDE ŞANSIMI DENİCEM TURKCELL İÇİN :) BİDE ARKADAŞALR BEN BUGÜN KAYITOLDUM AY SONUNA KADAR DİYO BU AT GEÇTİ OZAMAN 600 DK YAPMAK İÇİN Bİ DAHKİ AY BAŞLICAK 31 İ NE KADAR OZAMAN SANIRIM :bigstar:
   
 18. kendim ararım.
   
 19. Turkcell ***** değil yakında kampanya suistimal edileceğinden kaldıracaktır ve ben dönemsel olduğunu düşünüyorum.
   
 20. Bırak turkcell böyle kampanya mi olur yuhh yanee 6oo dk mis
   
Yüklüyor...
21/10/2017 - 09:45