Turkcell'den Aran Kazan Kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

bungee

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell'den Aran Kazan Kampanyası

Hazır Kart'lılar ARAN KAZAN kampanyası ile Turkcell harici diğer mobil operatörler yönünden aldıkları 600 dakika çağrı için ana hesaplarına 500 kontör kazanıyor. Aldığı çağrı süresi 600 dakikayı geçen abonelerimiz, Turkcell harici diğer mobil operatörler yönünden aldıkları 600 dakika üzerindeki her ekstra 2 dakika için 1 kontör daha kazanabilecekler.

• Beğen
Tepkiler: menderes27, silop_kms ve ecz_ahmet

crazy_gokhan

crazy_gokhan

Üye
ohaaaa yaaa kim arar seni o kadar...

EDİT: Yukardaki sözümden cayıyorum arkadaşlar :D çünkü etrafımda avea hattı buldum onunla tam 420 dakika arandım bu ay inşallah diğer ay yüklenir 200kontör...

erfc20

erfc20

Üye
dandik bi kampanya daha

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Çok saçma ,aranıyorm ama o kadar da değil hani...

cannnnner

cannnnner

Üye
cılkını resmen çıkarmışlar.600 dk ne demek yha 10 saat ve bu 1 ay içerinde ayrıca başka operatrlerden yuhhh diyorum... turkcell bizi bebek sanmış ninni söylüyor....

akula

akula

Üye
turkcell milletle kafa buluyor

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Dikkat dikkat duyuru. Hayrına beni 600 dakika arayacak varmı?

Olan turkcell hiç güleceğim yoktu. Bune yahu 600 dakika. Uuuuuuuuuf ki ne uf. 600 dakikayı kim bulmuşki seni arasın. Bari 60 dakika deseydin, oda fazla ama...!
Turkcell kampanya sayfasını kampanyalarla doldurdu nerdeyse sayfaya sığmayacak, ama toplasan bana göre 2 veya 3 tane çıkar.

paradox1026

paradox1026

Üye
Dikkat dikkat duyuru. Hayrına beni 600 dakika arayacak varmı?

Olan turkcell hiç güleceğim yoktu. Bune yahu 600 dakika. Uuuuuuuuuf ki ne uf. 600 dakikayı kim bulmuşki seni arasın. Bari 60 dakika deseydin, oda fazla ama...!
Turkcell kampanya sayfasını kampanyalarla doldurdu nerdeyse sayfaya sığmayacak, ama toplasan bana göre 2 veya 3 tane çıkar.

oflu bir kaç hafta önce övüyordun Turkcell'i turkcell sınırsız tarifesine laf söyletmiyordun kalitesi ve farkı bu diyordun
Turkcell kazıkcell ne yapsa bu fikrim değişmeyecek hiçbir zaman isterse 10000 kontor versin.

piri.reis

piri.reis

Üye
güzel bir kampanya

DJ GENTLEMAN

DJ GENTLEMAN

Üye
her yone sınırsız hattı olan varsa arasın :)

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
oflu bir kaç hafta önce övüyordun Turkcell'i turkcell sınırsız tarifesine laf söyletmiyordun kalitesi ve farkı bu diyordun
Turkcell kazıkcell ne yapsa bu fikrim değişmeyecek hiçbir zaman isterse 10000 kontor versin.

ben hala sözümdeyim operatörler içinde en iyi turkcell. Kalitesiyle ve avantajlarıyla. Ama bu tavrım onu elestirmeyeceğim anlamına gelmez. :oke:

yeniçeri_53

yeniçeri_53

Üye
süpper :)) garanti cepte ozmana kontorler arkadaşlar telefonbizdende üyeliği olanlar KAFASINI ÇALIŞTIRSIN KENDİNİ ARASIN OLUYOR ... BENDE 2 ÜYELİK VAR GÜNDE 20 DKDAN AYDA TAM 600 DK YAPIYOR :))))

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaş kaçkaça atılcağını yazmamış arankazan yazıp 5533 e yolluyorsunuz ;)

bungee

Üye
    Konu Sahibi
süpper :)) garanti cepte ozmana kontorler arkadaşlar telefonbizdende üyeliği olanlar KAFASINI ÇALIŞTIRSIN KENDİNİ ARASIN OLUYOR ... BENDE 2 ÜYELİK VAR GÜNDE 20 DKDAN AYDA TAM 600 DK YAPIYOR :))))

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaş kaçkaça atılcağını yazmamış arankazan yazıp 5533 e yolluyorsunuz ;)

Sadece diğer operatörlerden gelen çağrılardan ödül kazanılacaktır.

crazy_gokhan

crazy_gokhan

Üye
tonlakazanda aranma grubu gibi burda da avea her yöne faturası ödeyen varsa arama yapılabilir ne dersiniz arkadaşlar...

sweety_boy_43

Üye
pekı aslında 600 dk aranmak zor ghibi gözüküyor ama aranan kazanır.
şunu sorayım 500 kontor gelınce sms gonderımı ıcın kullanılabılıyormu ve kontorler heryone konusmada kullanılıyormu yoksa sadece turcell ıcı konusmalardamı kullanılıyor ..
yanı kontorler *123# yemı gelıyor yada baska bı yeremı....

imece iletişim

imece iletişim

Üye
:islikDikkat dikkat duyuru. Hayrına beni 600 dakika arayacak varmı? :islik

:vurOlan turkcell hiç güleceğim yoktu. Bune yahu 600 dakika. Uuuuuuuuuf ki ne uf. 600 dakikayı kim bulmuşki seni arasın. Bari 60 dakika deseydin, oda fazla ama...!
Turkcell kazıkcell ne yapsa bu fikrim değişmeyecek hiçbir zaman isterse 10000 kontor versin.:vur

tüm eleştirelere katılıyorum 600 dk 10 saat yuuuh pirerise katılamıyorum..... kampanya yaptık desinler diye yapmışlar kim arar seni diğer gsm den yuuuhhh:vur

yeniçeri_53

yeniçeri_53

Üye
Sadece diğer operatörlerden gelen çağrılardan ödül kazanılacaktır.

TAMAMDA ARKADAŞIM VODOFONE DEDE ÖYLE ARANKAZAN VAR ORDA TELEFONBİZDEN DEN ARADAĞIN ZAMAN OLUYOR BEN YİNEDE ŞANSIMI DENİCEM TURKCELL İÇİN :) BİDE ARKADAŞALR BEN BUGÜN KAYITOLDUM AY SONUNA KADAR DİYO BU AT GEÇTİ OZAMAN 600 DK YAPMAK İÇİN Bİ DAHKİ AY BAŞLICAK 31 İ NE KADAR OZAMAN SANIRIM :bigstar:

piri.reis

piri.reis

Üye
:islikDikkat dikkat duyuru. Hayrına beni 600 dakika arayacak varmı? :islik

tüm eleştirelere katılıyorum 600 dk 10 saat yuuuh pirerise katılamıyorum..... kampanya yaptık desinler diye yapmışlar kim arar seni diğer gsm den yuuuhhh:vur

kendim ararım.

paradox1026

paradox1026

Üye
Turkcell ***** değil yakında kampanya suistimal edileceğinden kaldıracaktır ve ben dönemsel olduğunu düşünüyorum.

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Bırak turkcell böyle kampanya mi olur yuhh yanee 6oo dk mis