Haber Turkcell Uygulamalarının Hepsi Windows Phone Store'a

Sponsorlu Bağlantılar

Bana Ve Diğer WP Kullanıcılarına Bu Doğrultuda Destek Olacak Mısınız?

• Kullanılan toplam oy
    16
Sir Ketmut

Sir Ketmut

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell Uygulamalarının Hepsi Windows Phone Store'a
Arkadaşlar.
Uzun süredir beklediğimiz Turkcell uygulamalarının tamamı biz bir şeyler yapmazsak yayınlanmayacak. Ayrıca var olan Turkcell uygulamalarıda en son 1-2 sene önce güncelleme almış. Bu doğrultuda bir şeyler yapma gereği duydum. Bu yüzden bir kampanya başlattım.

Eğer sizde destek olursanız amacım Turkcell uygulamalarının hepsinin güncelleme almasını sağlamak ve diğer olmayan uygulamaların mağazaya gelmesini sağlamak. Bana destek olmak için yapmanız gereken alt tarafta ki siteye girip kısa bir üyelik ardından imza vermek.

Merak etmeyin bu işlem sadece 5 dakikanızı alacak.

trepcan

trepcan

Üye
Twitter ve Facebook üzerinden popüler gruplara da kampanya linkini ekledim.

• Beğen
Tepkiler: Sir Ketmut
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
beş Dk sürmediki imza tamam
ayrıca evde turkcell çekmemeye başladı defalarca yazdım twitterdan müşteri hiz ile yazıştım iyileştirme çalışması falan dediler ama kötü normal çekim yok iken 4G 5G nasıl olacak bilemiyorum

• Beğen
OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Tamamdır . :)

• Beğen
Sir Ketmut

Sir Ketmut

Üye
    Konu Sahibi
beş Dk sürmediki imza tamam
ayrıca evde turkcell çekmemeye başladı defalarca yazdım twitterdan müşteri hiz ile yazıştım iyileştirme çalışması falan dediler ama kötü normal çekim yok iken 4G 5G nasıl olacak bilemiyorum
Son günlerde bende de H+ yerine ara sıra E görmeye başladım :( Üzücü bir olay gerçekten. Turbo paket var kullanamıyoruz.

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Son günlerde bende de H+ yerine ara sıra E görmeye başladım :( Üzücü bir olay gerçekten. Turbo paket var kullanamıyoruz.
Turbo var yeni telefon aldım paranın karşılığını alamamak kötü

4MaGuS

4MaGuS

Üye
bende imzaladım ve paylaşımda yapıyorum sosyal medyada

• Beğen
Sir Ketmut

Sir Ketmut

Üye
    Konu Sahibi
bende imzaladım ve paylaşımda yapıyorum sosyal medyada
Teşekkürler :)
Turbo var yeni telefon aldım paranın karşılığını alamamak kötü
4G'yi 1 Ocak 2016 itibari ile kullanabilecekmişiz. Sırf bunun için 4G destekli bir telefona geçeceğim. İlk yıl ekstra bir Turkcell kazığı yemek gayet olası ancak gerçekten internet hızlanacak ve müthiş bir internet kullanacaksam buna değer. 21 Mbps desteği var şuan ki telefonumda ancak Edge gördüğümüz oluyor. Ha köyde olsak dağda olsak tamam şehir merkezinde olmaması gereken bir durum.

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Teşekkürler :)

4G'yi 1 Ocak 2016 itibari ile kullanabilecekmişiz. Sırf bunun için 4G destekli bir telefona geçeceğim. İlk yıl ekstra bir Turkcell kazığı yemek gayet olası ancak gerçekten internet hızlanacak ve müthiş bir internet kullanacaksam buna değer. 21 Mbps desteği var şuan ki telefonumda ancak Edge gördüğümüz oluyor. Ha köyde olsak dağda olsak tamam şehir merkezinde olmaması gereken bir durum.
hani hale iptaldi 4G gelmeyecekti

Üst Alt