Faturasız Turkcell Süper Üçlü 2 GB Paketi 30 TL

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Turkcell Süper Üçlü 2 GB Paketi 30 TL
Size Özel Avantajlı Teklifler Kampanyası kapsamında sunulan Süper Üçlü 2 GB Paketi ile 30 TL'ye sevdiklerinizle tam 500 dakika konuşabilir, 2 GB internet ile doya doya internete girebilir ve 1000 SMS ile mesajlaşabilirsiniz.

Avantajlı Teklifler Kampanyası kapsamında sunulan Süper Üçlü 2 GB Paketi'nden son 3 ayda en yüksek aylık harcaması 29 TL olan veya son 3 ay içinde Süper Üçlü 2 GB Paketi'ni almış olan ve son 12 ay içinde en fazla 5 kez bu paketten yararlanmış bireysel Hazır Kart’lı müşteriler faydalanabilir.
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
  • Paket kampsamindaki kullanılmayan faydalar bir sonraki aya devretmez.
  • Paket 30 gün sonunda yenilenmez.
  • Paket faydalarının bitiminde sonra ya da 30 günlük paket süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
  • Kampanyaya başvuru kapsamında atılan ve alınan SMS'ler ücretsizdir.
  • Paket kapsamındaki dakikalar üçüncü şahıslara transfer edilemez.
  • Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir.
  • Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirme SMS'inin ardından paketi kullanmaya başlayabilirler.
  • Avantajlı Teklifler Kampanyası’ndaki dakikalar FCT, Kıbrıs, yurt dışı ve roaming (yurt dışında dolaşım) aramaları için kullanılamaz.
  • Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir
  • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Paket sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Geniş Bant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
  • 10 Eylül 2016 itibarıyla paket içeriğine Dergilik Servisi ve bu servis kullanımında geçerli 5 GB internet paketi eklenecektir. 5 GB internet paketiniz bittikten sonra ücretlendirme olmaz, 1 kpbs hız ile kullanım devam eder. Dergilik Servisi hakkında detaylı bilgiyi alabilirsiniz.
  • 12 Ekim 2016 tarihinden itibaren, Avantajlı Teklifler Kampanyası altında sunulan Süper Üçlü 2 GB Paketi'ni Turkcell Bayi Nakit POS kanalından satın alan müşterilerimizin TL bakiyelerine 1,5 TL eklenecektir. Paketlerin ücretinde herhangi bir değişiklik olmayacaktır.
  • 06.12.2016 tarihi itibarıyla Avantajlı Teklifler Kampanyasından yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. Abonelik iptali için 3G yazıp 2200’a gönderilmesi yeterlidir.
  • Avantajlı teklifler kampanyası kapsamında sunulan paketleri alan müşterilerimize, 4.5G Hediye BiP 1 GB Kampanyası dahilinde BiP kullanımlarında 30 gün geçerli ücretsiz 1 GB internet hakkı verilmektedir.

Buraxlive

Buraxlive

Üye
Turkcel dalga geçiyor herhalde "2 GB internet ile doya doya internete girebilir "
39 TL ye 9 TL fark ile Turk telekomda 10 Gb+ 500 DK +1000 SMS alıyorum.

bilal72

bilal72

Üye
Ben turk telekom 750dk 5bin sms 10gb internet 29tl alıyorum:bottom:

aaaaaylmz

aaaaaylmz

Üye
Vodafone 4gb+750dk+1000sms ayrıca konuştuğun dakika haftasonu internet bedava ayda 44gb a geliyor 23₺ sadece

• Beğen
Tepkiler: bilisimler
bilal72

bilal72

Üye
Vodafone 4gb+750dk+1000sms ayrıca konuştuğun dakika haftasonu internet bedava ayda 44gb a geliyor 23₺ sadece
Paket alıma açık mı

LG-H870 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aaaaaylmz

aaaaaylmz

Üye
Paket alıma açık mı

LG-H870 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Açık olması gerekir Numara taşıma yoluyla geçtim ben “konuştuğunca internet süper tarifesi”

merttkann

Üye
herkes yararlanabiliyor mu bu paketten?

bilisimler

bilisimler

Üye
Her hafta sonumu veriyor internet? aaaaaylmz

aaaaaylmz

aaaaaylmz

Üye
Her hafta sonumu veriyor internet? aaaaaylmz

Ayda 750 dakika konuşma hakkın var hafta içi kaç dakika konuşursan hafta sonu o kadar dakika internet hediye geliyor ben 750 ÷ 4=185 Dakika konuşuyorum karşılığında hafta sonu 185 dk internet hediye geliyor 10 GB kotalı ben de bununla 10 GB film indiriyorum yani ayda 40 gigabyte’lık internet kullanıyorum

• Beğen
bilisimler

bilisimler

Üye
Ayda 750 dakika konuşma hakkın var hafta içi kaç dakika konuşursan hafta sonu o kadar dakika internet hediye geliyor ben 750 ÷ 4=185 Dakika konuşuyorum karşılığında hafta sonu 185 dk internet hediye geliyor 10 GB kotalı ben de bununla 10 GB film indiriyorum yani ayda 40 gigabyte’lık internet kullanıyorum
30 tl ye aylık 40 gb internet kullanıyosun Süpermiş yaş sınırlaması varmı_?

Bülent872

Bülent872

Üye
Daha 3ay evvel 4GB 500dk 1000sms 30TL faturasız Turkcell'e aitti lakin Enflasyon muhabbetiyle bu paketi 55TL yapıp %10 enflasyon indirimi diye 45TL'ye satmaya başladılar.

aaaaaylmz

aaaaaylmz

Üye
30 tl ye aylık 40 gb internet kullanıyosun Süpermiş yaş sınırlaması varmı_?

30₺ değil kardeş 23₺ (tabi numara taşıma yoluyla) ve yaş sınırı da yok KISUPER yaz 7000 e yolla ayrıca bu pakete geçtikten sonra 1GB HEDİYE yaz 7000 yolla 12 Ay boyunca 1 GB internet hediye yani 23 tl’ye 4 GB aylık internetin olacak hafta sonu da 10ar gigabyte dan toplam 40 GB yani toplamda 44 GB internet 23 tl ye gelmiş olacak

• Beğen

hdmactv

Üye
Türkcell in paketleri hep pahalı ama bir çok yerde çekim gücüne sahip

Üst Alt