Faturasız / Faturalı Turkcell senyapdiye Salla Kazan Avantajı

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Kampanya 2 Mart – 31 Mart tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanya tarihleri arasında BiP indirip #senyapdiye kanalını takip ederek, Salla Kazan GB Şansı butonuna basanlar ayda 1 kez olmak üzere Dijital Operatör’de yer alan Salla Kazan’dan hediye internet içeren ek sallama hakkı kazanacaktır. Bir müşteri kampanya süresi boyunca ayda bir kez ek sallama şansına sahiptir.
Kampanya faydalarından yararlanabilmeniz için kampanyadaki servisler kapsamındaki kullanımlarınız, ad, soyad, telefon numarası verileriniz Turkcell Grup Şirketleri tarafından işlenebilecektir.
 
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare., Fatih BaKeR ve Mesut Aktaş
yakup6203

yakup6203

Üye
güzel ama yetişen alıyor ben gece 00.05 te denedim gene alamadım bir arkadaşım gece 00.00 ta denedi o hak kazandı 😕
bugün gene deneyecem 00.00 da inşallah alırım
 
  • Üzüldüm
Tepkiler: fatihmenteş

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt