Turkcell MaxiPlus 5 Turkcell MaxiPlus 5 Rom V5 Deodex

Sponsorlu Bağlantılar

fatsalimam52

Üye
çok güzel çok saol güzel sadece widget sorunu var birde kernel gelmedi zipte boot dosyası var flashify de de boot var onu mu flashlicaz

mertarslang

mertarslang

Üye
Merhaba kardeşim, beni maxiplus5 mahvetti diye s5 almıştım telefon elimde patladı her neyse ben clorkworkmodu bir türlü yükleyemedim fastbootla felan denedim olmuyor bana bir anlatırmsin?

kaankh

Üye
Beyler ben bu root ve rom olayında yeniyim daha ilk defa yaptım başarılı bi şekilde oldu.
1) Ama daha önce ki yorumlarda da söylemişler whatsapp ile birlikte rehberim birbirine girdi Örn. Ali yazıyo ama 5-6 tane telefon numarası var içinde telefon orjinal sürümündeyken böyle bi hata olmuştu teker teker halletmiştim tüm rehberi tekrardan bu seferde öyle yaptım ama telefonu kapatıp açınca rehberim yine aynı oldu bu soruna bi çözümünüz var mı ??
2) Bu ana ekrana resim ayarlarken yine büyültme var onu nasıl büyütmeden halleticem ( telefonumu tek ana ekran yaptım diğerlerini kaldırdım) bu sorunla ilgili de çözümünüz varsa lütfen yardımcı olun.
3) Bu sarj göstergesinin içine yüzde felan eklemek bunun gibi oynamalar yapmak mümkün mü ? (telefon bu romu yükledikten sonra flashify açılmadı hata verdi. Yani oynamaları burdan mı yapıcaz bana üşenmeden yardım eden olursa sevinirim.)
4) Bide telefon hala gereksiz uygulamalar açıyo uygulama yöneticisinde çalışan uygulamara bakınca kullanılabilir ram 70 mb oluyo kapatıyorum önbelleğe alınanlarıda kapatıyorum bi süre sonra yine aynı.
Bu olayda baya yeni olduğum için baya bilgisizim bana bi yardımcı olursanız cidden çok makbule geçer.

Son düzenleme:
kanat_58

kanat_58

Üye
Şarj vs göstergesi için forumdan xposed modulunu yükle forumda ayrıntılı açıklaması var ram içinde greenify ve fmr cleaner yükle greenify ile arka plandaki çalışan sistem ıygulamalarını dahi uyutabilirsin fmr de ram temizleme için

metmc

Üye
arkadaşlar bende media fireye girdigimde authourize download yazısı geliyor indiremiyorum romu

Sibell90

Üye
Yükledim, gerçekten güzel rom, emeğe sağlık.. Şimdilik tek sorun indirdiğimiz uygulamaların widgetları telefonda görünmüyor.. Örneğin ana ekrandaki hava durumu widgetını değiştiremiyoruz.. Var mı bir yolu?

sabirli58

Üye
Yükledim, gerçekten güzel rom, emeğe sağlık.. Şimdilik tek sorun indirdiğimiz uygulamaların widgetları telefonda görünmüyor.. Örneğin ana ekrandaki hava durumu widgetını değiştiremiyoruz.. Var mı bir yolu?

Uygulamalardan telefona taşı yaparsanız sorun hallolur

alpoalpo321312312

Üye
Abi Uptade Deodox yok ki rarda nabıcam acil yardım abi