Turkcell MaxiPlus 5 Turkcell MaxiPlus 5 Rom V5 Deodex

Sponsorlu Bağlantılar

tolga61_

Üye
bu romu kurarsam telefondaki uygulamalar sıfırlanırmı eski haline geri alabilirmiyim

jack HK

Üye
uygulamalarin ayni kalir

tolga61_

Üye
yapıcam update zipi bılamıyom nasıl yükleyeceztelefonum kaldı yükeleme yerinde bulamadım o dosyayı sdcard ile olanı

turkejderi001

Üye
beyler CWM Recovery üzerinden formatları yaptım ama sd cardda rar dosyasını görmeyince yeniden başlattım ilk defa rot ve rom olayına bulaştığımdan acemiyim telefon açılmıyor ne yapmalıyım?

tolga61_

Üye
turkejder sana yardım edebilirim özele gel

ahmetbakrak

Üye
mcengin kardeş ayrıntılı anlatırmısın video olarak fazla bilgim yok çünkü

grknoztrk

Üye
kardeş herşey tamam ama - Update_deodex.zip Seçip Flashlayınız. bir bu eksik :) bu deodex dosyası listede çıkıyor ama seçip flashlayamıyorum dosyanın içine giriyor tıkladığımda bir sürü bişiler? anlatabildim mi bilmiyorum ama.

tolga61_

Üye
çok fazla sarj yiyor gibi geldi bu sorunu çözün

tzigane

Üye
Sevgili MC Engin ve diğer root uzmanı arkadaşlar,

Çok önemli iki sorum olacak bu rom'la ilgili kafamdaki bir takım şüpheleri gidermek için:

1. Google hesabımızı bu rom ile kullanamıyor muyuz? O çok önemli, çünkü rehberin yedeklenmesinde Google'a senkronlu rehberlerin bi işe yaramadığından filan bahsedilmiş önceki mesajlarda, ama benim rehberin tamamı Google'a senkronlu ve bir sürü isim var.

2. EM Mode bu rom'da çalışıyor mu? Şu linkteki ( ) kodlar custom rom'lu telefonlarda işe yarıyor mu? Bu EM modu kullanarak band'ı değiştirebilir miyim? Sıkıntı şu ki, ben telefonu Amerika'da kullanmaktayım, dolayısıyla Band Mode'u değiştirmem gerekiyor bir şekilde. Standard Rom veya Custom Rom fark etmez, bu band değişikliğini nasıl yapmam gerekiyor? Aranızda bu konuda bilgisi olan var mı? Bunu yapamadığım için benim MaxiPlus5 burada maalesef sadece 2g ile internete bağlanabiliyor. Yeni telefon alacak maddi gücüm de yok. Yardım edin lütfen..

ejderha061

Üye
kardeşim eline koluna sağlık çok iyi oldu ne zamandır uğraşıyorum sayende yaptım çok sağol
Hüseyin TURAN

Tayyip.Gs

Tayyip.Gs

Üye
romdan çok memnunum ama kilit ekranı resmini değistirmede sorun var değismiyor maalesef secwalpaperchooser durdu diyor olmuyor

maxifunk

maxifunk

Üye
Romu sorunsuz bi şekilde yükledim Şimdi nasıl ROOT Yaparım?

Edit: ROOT cu ile rootladım

Son düzenleme:
cücükajan21

cücükajan21

Üye
Ben CWM yi kuramıyorum telefon donuyor yeni yöntemde ise cwm yi bulamıyorum ve bilgisayarım waiting device diye yazı çıkarıyor ve telefon
turkcell ekranında donuyor :vur:vur:vur

Silinen Üye 2405226

Kapalı Hesap
Telefona eski roma geri döndürmek istiyorum yardım edebilir misiniz ?

inAbbAin

Üye
Elinize, emeğinize sağlık,

rootcu dosyası virus uyarısını nasıl halledebiliriz, Bitdefender kullanmama izin vermiyor.

Teşekkürler.

kanat_58

kanat_58

Üye
Bitdefenderi kaldir rootcu yu oyle kur

Ali1299

Üye
eline sağlık ustam kurdum cok hosuma gitti teskkurler

beratburak41

Üye
kardeşim herşey 10 numarada şu durum çubugunu v6da discovery gibi pil yüzdeli yapabilirsen süper olur

emir1072

Üye
mounts and storage
-format /cache
-format /data
-format /system
Sisteminizi temizleyiniz.
++++++Go Back++++++ ile geri gelip
-install zip from sdcard
-choose zip from sdcard
- Update_deodex.zip
Seçip Flashlayınız.
Kurulum bittikten sonra;
-reboot system now ile sistemi yeniden başlatınız. Açılış biraz uzun sürecektir. Sabırla bekleyiniz.
telefon türkcell yazısından sonra açılmıyor neyapacam lütfen yardım