Turkcell liler,Vodafone Gibi 8TL sınırsız cepnet paketi istermisiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

sarjan_37

Üye
hayatımda turkcell kadar şu internetten hiçyerre kontör yiyen bir operatör görmedim bir kere internete bağlattınmıydı artık işin bitmiştir...

kartal06kartal

Üye
Merhaba arkadaşlar.Ben vodafone abonesiyim ve ayklık cepnet kullanıyorum.Verilen hizmetten gayet memnunum.Bu aboneliği bilgisayardan nete girerekde faydalanıyorum ve bana yetiyor.Öyle kesilme kopmada yok.Evet yavaş olabilir ama iş görüyor.Saygılar:yuru

Yarali59

Yarali59

Üye
Böyle bir konu açtığın için çok teşekkürler arkadaşım.. Benim hat turkcelldi aylık 100MB yetmiyor diye mecburen vodafon'a geçmek zorunda kaldım hattım turkcell olsaydı mutlaka müşteri hizmetlerini arardım..Çok ücret alıyor 100MB 12 TL vodafon sınırsız 8 TL.. arada çok fark var yani :(

ergenekon61

Üye
Turkcell denen haydut kurum daha günlük 15 mb internetten kalan hakları bildirmiyor. Net paketimin bittiğini anlamadan 20 tl gitti. işim gücüm olmasa mahkemeye verir canına okurdum. Valla kim ne derse desin benim turkcellden yana ümidim yok. Yine de deneyelim bakalım.

harock

harock

Üye
turkcell hayatta yapmaz :D

AlpReis

AlpReis

Üye
Türkcelle yazacağıma (yapacaklarına inanmıyorum, yapsada biz mesaj attık diye yapmazlar,bakarlar Vodafone geçiş çok o yüzden yaparlar) hattımı Vodafone'ye taşırım, azda olsa sınırsız en azından

asc3

Üye
Kesinlikle numaranızı vodafone taşıyın derim hiç uğraşmayın türkcelle kaç senedir milleti sömürdüler sonunda vodafone gibi dünya markası bir firma çıktıda kurtardı bizi sms olsun konuşma olsun internet olsun hepsinde avantajlı. Hem türkcell gibi hemen hemen heryerde çekiyor ve yapılan 3g hız testlerinde vodafone daha önde başka söze gerek varmı? Ben kendi bilgisayarımda 5800 ile internetini kullanıyorum 2 aydır indirme ve upload hızları saniyede 27kb gayet makul bir hız bazen film indirdiğim bile oluyor hız stabil inip kalkma olmuyor. Herşeyiyle mükemmel. Hala turkcell kullanan varsa en kısa zamanda vodafone'a geçsin inanın kaybedeceğiniz hiçbirşey yok kazanacağınız çok şey var saygılar...

skylinegti

skylinegti

Üye
ÇOK DOĞRU ARKADAŞLARIN DEDİKLERİ BENİDE YILLARDIR TURKCELL SÖMÜRÜYORDU NETTE OLSUN DAKİKALARDA OLSUN AMA 6 AY ÖNCE ALDIM BİR VODAFONE HAT YAPTIM SINIRSIZ İNTERNETİMİ ŞİMDİ KEYFİME DİYECEK YOK :d: ....

Mesbul

Mesbul

Üye
Türkcell Kullanmak bence büyük bir hatadır. Kaç defa yeni yüklediğim 100kontorum hediye olarak tanıttığı internete giti bi bilseniz. Tam kazıkçılar. . Yıllardır aynı kampanyaları süsleyip püsleyip insanlara sunuyorlar.. Vodafondan iyisi yok.. Heryone 3dksı 30krşa konuşuyorum,.Geçen ay 30 tl yükledim hediye 20 tl geldi. Dün yine 30tl yükledim hediye 20tleyle birlikte 100sms, 100mms, 100mb int. paketi geldi. Hepside her yöne,. Hadi bakalım türkcel hayatında yapmışmıdır boyle bir kampanya..Hem sms paketlerine, hemde aylık cepnete aboneyim.. Arandıkça lira kazanıyorum.. Daha ne isteyeyim..

phasan

phasan

Üye
olmaz vodafone gibi turkcell kazıkcı vodoafone gibi yaparsa turkcell nerden para kazanacak vodafone en çok kampanyalardan kazanıyor turkcell kampanyalardan hiç kazanmıyor bence vodafonun çikim gücü süper 3 yılda vodafonun alt yapısı 3 katına çıktı

--------------- Ekleme ---------------

Türkcell Kullanmak bence büyük bir hatadır. Kaç defa yeni yüklediğim 100kontorum hediye olarak tanıttığı internete giti bi bilseniz. Tam kazıkçılar. . Yıllardır aynı kampanyaları süsleyip püsleyip insanlara sunuyorlar.. Vodafondan iyisi yok.. Heryone 3dksı 30krşa konuşuyorum,.Geçen ay 30 tl yükledim hediye 20 tl geldi. Dün yine 30tl yükledim hediye 20tleyle birlikte 100sms, 100mms, 100mb int. paketi geldi. Hepside her yöne,. Hadi bakalım türkcel hayatında yapmışmıdır boyle bir kampanya..Hem sms paketlerine, hemde aylık cepnete aboneyim.. Arandıkça lira kazanıyorum.. Daha ne isteyeyim..

kardeş bence çok haklısın bende vodafonluyum aynısı bendede oldu turkcell 8 tl ye sınırsız internetti hayatta yapamaz yaparsa zaten batar en kötü operetör turkcell şuan vodafone birinci gidiyor herşeyde

kralpepeku

Üye
bence 10 tl ye hem 5000 sms hem 100 mb internet çok güzel olur

Xilence

Xilence

Kapalı Hesap
güzel fikir

tayfoon

tayfoon

Üye

--------------- Ekleme ---------------

ben turkcell müşteri hizmetlerinde çalışıyorum belirtilen gerçektir reklamlarda çok şatafatlı gösteriliyor insanlara ama alttan hızlı geçen küçük cümleleri kaçırıyoruz maalesef.100 mbden sonra hız çok yavaşlamaktadır.ayrıca türkiyede internet hizmetini en iyi şekilde veren şirket turkcell dir ne kopma var ne hız düşüşü.

Slm kardeş.. bu konuda haksızsın. ben vodafone cep net paketi kullanıyorum 6 aydan beri. cep neti sadece telde kullanmıyorum. pcde bile kullanıyorum. tamam cok dogru söylüyorsun 100 mbden sonra hız düşüyor.düşüyor ama kesilmiyor..turkcellde hız düşmez tabiki para düşmeye başlar ne yazıkki:ehe aglancak halimiz budur.hayatın acı ve gaddar gerçekleri:off: :hmmm hadi bakalım çalışmış oldugun trcl yapsın böyle bir hizmet..
vodafone gelmiş her yer bayram olmuş bunu yaşayan bilir gardaş..
:sarıl:iyki varsın vodafone:sarıl:

must20

Üye
upupupupuppup

Burak

Üye
müş.hiz. arayarak talebimi ilettim.

gerekli mevkilere ileteceğini söyledi.

gazbakkal

Üye
Ben İstemiyorum Uğrşamam Yapmam. Ama Siz İsityorsunuz Diye Şuan Yollıyacam.

rocketsamet

Üye
Şimdi vodafone hat almak istedi canım internet paketinden

asigsasi

asigsasi

Üye
ben 15 tl yede razıyım

maxirabit

maxirabit

Üye
Onay verilmesi uzun sürer.

mensir

mensir

Üye
Bende Türkcell hattımı vodofona tasıdım sırf 8 Tl net dıye. Nasıl diye soracak olanlara bilgilendirme amaçlı bu yazı :
1 Hotmail , Google arama face sosyal aglar ve benzerı sayfalar ıcın 100 Mb dan sonra dusen hız da yeterlı Hem 5800 hemde n8 telefonlarımda kullandım Tek yapamıyacagınız sey N8 gıbı goruntu kalıtesı ustte bır telefon da Youtube de yeterlı performansı bulamazsınız. Baska ne ıstersenız yeterlı oluyor o hız. İlk önce 100 Mb 7 Mps hız verılıyor daha sonra 100Mb gecınce 1 mps nın de altına dusuyor ama ustune basa basa dıyorum yetıyor. Sahsı yaptıklarım : İkariam oynamak mailleri kontrol etmek Bir kac devamlılık la ızledıgım guncellenen sıteler ve sosyal aglar msn skype konusmaları e daha ne olsun

Umarım turkcell de buna benzer bısı yaparda yıllardır kullandıgım operatorume gerı donerım.

• Beğen
Tepkiler: servetu

Üst Alt