Faturasız Turkcell Sınırsız İnternet Paketlerini Sonlandırdı

Sponsorlu Bağlantılar

skylinegti

skylinegti

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell Sınırsız İnternet Paketlerini Sonlandırdı
Sınırsız 1gb paketiniz 29.03.2017 tarihinde sonlandırılacaktır.Paket sonlandırılma tarihinden sonra ek paketiniz yoksa tarifenizin fiyatlarıyla ücretlendirileceksiniz. 2gb internet paketi almak için YENİ 2GB yazıp 2200 a gönderebilirsiniz.B002

Gördüğünüz gibi arkadaşlar Turkcell müşterisine daha iyi hizmet sunmak yerine kısıtlı imkanları da sonlandırıyor.Ve artık Turkcell de kalmamın bir anlamı kalmadı.Zamanında aynı şeyi yapan Vodafone u da terketmiştim sıra Turkcellde.128 kbps hızı bile müşterisine çok gören bu operatörlere ben artık hiçbirşey demiyorum yazıklar olsun...

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ___kaptan___

kralberk13

kralberk13

Üye
.

maxirabit

maxirabit

Üye
Bunu söylemiştim Türkcell sınırsız internette tüm paketlerde paket bitince hız düşünce bu hızı her pakette sunmazlar, ceza ödemeyi kabul edip, ne zaman ceza ödeyemecekleri duruma gelirse, o zaman yeni paketler çıkaracak

skylinegti

skylinegti

Üye
    Konu Sahibi
Bunu söylemiştim Türkcell sınırsız internette tüm paketlerde paket bitince hız düşünce bu hızı her pakette sunmazlar, ceza ödemeyi kabul edip, ne zaman ceza ödeyemecekleri duruma gelirse, o zaman yeni paketler çıkaracak
Sırf sınırsız interneti var diye Turkcelle katlanıyordum bu fiyatlara kesinlikle kullanmayı düşünmüyorum.Bimcell de 7 gb 900 dk 500 sms 33 tl buna geçmeyi düşünüyorum.

maxirabit

maxirabit

Üye
Sırf sınırsız interneti var diye Turkcelle katlanıyordum bu fiyatlara kesinlikle kullanmayı düşünmüyorum.Bimcell de 7 gb 900 dk 500 sms 33 tl buna geçmeyi düşünüyorum.
Eğer sizin için daha iyiyse zaten bence geçmeniz daha iyi

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Benim durumum daha kötü!! Faturalı hat ve 24 ay taksitle cihaz kampanyasına girdim. Olmazsa bunu yedek hat yapıp ikinci bir farklı bir kontörlü hat alacağım. Zorla yasa dışı işlere bulaşın diyorlar kullanıcılara!!!!!!
Yazık gerçekten yazık....

skylinegti

skylinegti

Üye
    Konu Sahibi
Eğer sizin için daha iyiyse zaten bence geçmeniz daha iyi
Turkcell e 2gb için 25 tl vermektense tabiki Bimcell daha iyi bana göre...
Benim durumum daha kötü!! Faturalı hat ve 24 ay taksitle cihaz kampanyasına girdim. Olmazsa bunu yedek hat yapıp ikinci bir farklı bir kontörlü hat alacağım. Zorla yasa dışı işlere bulaşın diyorlar kullanıcılara!!!!!!
Yazık gerçekten yazık....
Faturalı olması çok kötü olmuş hazırkart olsa bırakır gidersinde şimdi mecbur kalman gerekiyor.Bu operatörlerin gözünü para bürümüş kaplumbağa hızındaki interneti bile çok görüyorlar müşterilerine...

bulut6842

bulut6842

Üye
Yani arkadaşlar Turkcell ve diğerleri diyorki bizden size hayır yok kaçak programlarla handler VPN benzeri programlarla 4.5g hızında sınırsız internet beleş kullanın diyor

phasan

phasan

Üye
bunların hepsi aynı

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
"Mecbur Herkes Dikkatli Kullansın" Gibi Bir İfadeleri Oluşuyor Bu Yaptıklarıyla. Neyse Bana Farketmiyor Ben Wi-fi Kullanıyorum. 2Gb Ceptende Yetiyor Aylık

skylinegti

skylinegti

Üye
    Konu Sahibi
Bu operatörler hiçbir zaman müşterinin hayrına olan bir hizmet sunmadılar.Gözleri paradan başka bir şey görmüyor tek istedikleri az hizmet vermek ama karşılığında çok para almak.Yurt dışındaki fiyatları ve tarifeleri gördükçe operatörler tarafından sömürüldüğümüzü çok iyi anlıyorum...

super999999

super999999

Üye
Kimse internet almasın 1 ay turkcellden bakın nasıl ucuzluyor fiyatlar
Bi tarafları acıyor ucuz olunca

skylinegti

skylinegti

Üye
    Konu Sahibi
Emrevitus

Emrevitus

Üye
valla en iyisi FENERCELL (AVEA) 2 yıldır kullanıyorum hızının tadı mükemmel :)

Emrevitus

Emrevitus

Üye
Sınırsız internet var mı ve faturasız mı ?

Evet faturasız ama sınırsız değil ama hakikaten çok memnunum 4.5g hızında internete giriyorum ve bir ay yetiyor zaten en hızlı fiber Altyapıya da sahip daha ne olsun :)

skylinegti

skylinegti

Üye
    Konu Sahibi
Evet faturasız ama sınırsız değil ama hakikaten çok memnunum 4.5g hızında internete giriyorum ve bir ay yetiyor zaten en hızlı fiber Altyapıya da sahip daha ne olsun :)
Memnunsanız ne güzel sınırsız olsaydı iyiydi...

0MG90

0MG90

Üye
BİMcell TT'un altyapısını kullanıyor ve gerçekten çekmiyor. Geçtiğinizde pişman olursunuz.

Faturasız kullanmaya devam edecekseniz bu pakete bakın derim.
GNÇ Full 6 GB

Emrevitus

Emrevitus

Üye
şunu bilin ticarette hep şirketller haklıdır kimse vatandaşı (müşteriyi) fazla düşünmez düşünüyormuş gibi yapar sınırsız internet biraz ütopya gibi geliyor :/

skylinegti

skylinegti

Üye
    Konu Sahibi
BİMcell TT'un altyapısını kullanıyor ve gerçekten çekmiyor. Geçtiğinizde pişman olursunuz.

Faturasız kullanmaya devam edecekseniz bu pakete bakın derim.
GNÇ fu ll 6 GB
Tavsiyen için teşekkürler ama 3 gb ı gece olduktan sonra benim için bir anlamı kalmaz...
şunu bilin ticarette hep şirketller haklıdır kimse vatandaşı (müşteriyi) fazla düşünmez düşünüyormuş gibi yapar sınırsız internet biraz ütopya gibi geliyor :/
Zaten olan paketleride bitirdiklerine göre bir daha kolay kolay sınırsız internet geri gelmez...