Turkcell 500 dk 250 sms 6 GB 30 tl

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Turkcell 500 dk 250 sms 6 GB 30 tl
Öncelikle paket yeni gelen aboneler için geçerli yeni hat veya numara taşıyarak gelenler için ilk yapmanız gereken hoşgeldin 3 GB paketini alacaksınız heryone 500 dk 250 sms 3 GB 30 TL paketi alabilmek için hoşgeldin 3 GB 2200 a sms gönderebilirsiniz daha sonra haydi gel kampanyasından da 3 GB geliyor toplam 6 GB 30 TL ye alıyorsunuz Turkcell için uygun bir paket haydi gel kampanyası koşulları şu şekilde
11.12.2019 itibarıyla numarasını taşıyarak veya yeni hat alarak Turkcell'e gelen bireysel faturasız ses hattı müşterileri; 25-27 TL arası paket yüklemesi yapmaları durumunda 30 gün boyunca yurt içinde geçerli hediye 1GB, 27 TL ve üzeri paket yüklemesi yapmaları durumunda ise 30 gün boyunca yurt içinde geçerli hediye 3GB internet faydası kazanacaklardır. Müşteriler ilk katılımdan itibaren 12 ay boyunca kampanyadan faydalanmaya devam edebileceklerdir.

• Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş, yakup6203 ve mahmutdenir

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hoş Geldin 3GB paketinden, son 90 gün içinde numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Turkcell Hazır Kart’a gelen ve son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış aboneler yararlanabilir.

Da®kness

Da®kness

Üye
Kampanyada ek 1gb yazıyor. Toplamda 4 gb. 6 nasıl oluyor anlayamadım.

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Kampanyada ek 1gb yazıyor. Toplamda 4 gb. 6 nasıl oluyor anlayamadım.
Kampanya içeriğinde şöyle bir bilgi var 27 TL ve üzeri paket yüklemesi yapmaları durumunda ise 30 gün boyunca yurt içinde geçerli hediye 3GB internet faydası kazanacaklardır pakette 30 TL olduğuna göre 30 TL lik paket aldığınızda haydi gel kampanyasından 3 GB otomatik gelecek 3 GB ta paketin içinde toplam 6 GB

phasan

phasan

Üye
Ben vodafone de 27 tl 10 gb 750 dk ve 250 sm kullanıyorum