Turkcell 3G Dizüstü Bilgisayar Kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell 3G Dizüstü Bilgisayar Kampanyası
24 aylık taahhüt vererek HP Pavilion ya da Compact serisinden dizüstü bilgisayarınızı alabilirsiniz.

3G Dizüstü bilgisayarlar ile ilgili detaylı bilgi almak için .

HP Compaq Mini-Note 110 / 1 GB Paket İle : 69 TL / 4 GB Paket İle : 79 TL
HP Pavilion Dv2 Notebook / 1 GB Paket İle : 99 TL / 4 GB Paket İle : 109 TL

NOTLAR

• İnternet paketi yalnızca yurtiçi kullanım için geçerlidir.
  • Paket aşım ücreti 0.050 TL / MB'dir.
  • Download ve upload edilen veri, internet paketinden düşer
  • İnternet paketinizden kalan MB bilgisini öğrenmek için KALAN MB yazıp 2260'a göndermelsiniz.
  • Kampanyadan borçtan kapanmış Turkcell hattı bulunmayan tüm bireysel müşteriler faydalanabilir.
  • Katılım için en az 6 aylık Turkcell Faturalı hat sahibi olmak gerekir.
  • Kampanyaya bir kişi en fazla iki adet Turkcell hattıyla katılabilir.
Detaylı Bilgi İçin

Turkcell Web Sayfası

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Eline sağlık

fisara

Üye
7-8 ay kadar önce Turkcell den aldığım Hp Compaq Mini Note pc ye ayda 79 TL ödeme yapıyordum son iki faturaya gecikmeli ödeyince en son fatura 1250 TL geldi geciken son iki faturayı ödeyerek Turkcell i aradım durumu izah ettim en son faturanın iptal edilmesini rica ettim kabul etmediler.
Buradan nasıl bir ders çıkar şimdi:
1-geciken faturaları faiziyle almasına rağmen 1250 TL fatura etmek ve aylık 4 GB İnternet hakkımı gasp etmek kurumsal bir şarlatanlık değilmi?
2-geciken 2 faturayı cayma olarak kabul etmek ve bunu 1250 TL fatura ederek daha önce ödediğim faturalarla beraber 700-800 liralık bir cihazı 1600 liralara satmak eşkıyalık değilmi ?

Bundan ben şu sonucu çıkarırım; bu şirket baştan beri kolay kazanç peşinde son gelişmeler agresifleşmesine neden oldu.
Fatura NO: 0000000883715929

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt