Faturasız Turkcell Sınırlı Süreli Canım Kendim Paketleri Kampanyası


yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Turkcell yine çok konuşulacak yeni paketlerini duyurdu paketler turkcell göz önüne alındığında gayet uygun diğer operatörlerle kıyaslandığında tabiki pahalı ama Turkcell kullanmak isteyen kişiler için bence en uygun paketler uygun olduğu için her zaman alınamıyor Turkcell kısıtlama getirmiş paketleri uygulaması üzerinden yani dijital operatör den alabileceksiniz
Kampanya kapsamındaki paketler farklı zamanlarda sınırlı süreli olarak müşterilere sunulacaktır. Sınırlı sürenin kapsamı günlük veya saatlik olabilir. Belirlenen süre sona erdiğinde paket satışa kapanır.
Satışa
açılan paket bilgisi Dijital Operatör uygulaması üzerinden verilecektir.
Paketler veya turkcell.com.tr’deki ekranlarından yüklenebilecektir.
Paketler ve içerikleri şu şekildedir
Canım Kendim Günlük 5 GB Paketi
:
1 gün geçerli her yöne 5 GB cepten internet 5 TL
Canım Kendim Haftalık 5 GB Paketi:
7 gün geçerli her yöne 5 GB cepten internet 15 TL
Canım Kendim 25 GB Paketi:
4 hafta geçerli her yöne 25 GB ve 250 DK 55 TL
Canım Kendim 25+25 GB Paketi:
4 hafta geçerli her yöne 25 GB ve Dergilik,Fizy,Bip,Lifebox,TV+ uygulamalarında geçerli 5’er GB 50 TL
Paketler birden fazla kez yüklenebilir.
Paketler geçerlilik süresi sonunda yenilenmez
 
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş ve TheNightMare.
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Paket fiyatları yine pahalı. Bir haftalık 5 GB 15 TL olması iyi değil. 25 GB lik paketlerin fiyatları da aynı şekilde. Turkcell akillanmayacak.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt