Faturasız Turkcel İle Hız Testi Of Ağaçseven


DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
1020de 3G Orta Seviye Çekiyorken Aldığım Hız Testi Aşada Buyrun.İnterneti Paylaşıma Açtım Telden Sonrada PCden Bağlandım.Yıllar Öncesinde Avea İle Ankarada 1 Mb Zor Çekiyodum Gelişmemi Değil Mi Çözemedim.Son Olarak Bölgede (Ofa) Kadar 4G Verici Yerleştirilmemiş Yapacakları İşin Buradan Turkcel Yetkililerin Neyse. -_-
 
Son düzenleme:
super999999

super999999

Üye
Ne?
 
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Upload Hızı Güncel Hız
 
sinan yüksel

sinan yüksel

Üye
3.5G mi olmalı güzel hız.
 
sinan yüksel

sinan yüksel

Üye
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
  • Şaşırdım
Tepkiler: sinan yüksel
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt