Türkçe VocalizerEx TTS v1.0.2.3g konuşma motoru ( Cem ve Yelda Premium sesleri )

Sponsorlu Bağlantılar

siz hangi ses paketini beğendiğiniz?

• Cem

Kullanılan: 8 18.2%
  • Yelda

Kullanılan: 17 38.6%
  • İkiside güzel

Kullanılan: 19 43.2%

• Kullanılan toplam oy
    44
sahin02

sahin02

Üye
buraya dikkat edin
Kurulumlari yaptiktan sonra, Telefon ayarlari \ Dil ve giriş veya Erişebilirlik\ Metin konuşma ayarlara girip, varsayılan TTS motorunu Vocalizer Ex olarak işaretlemeniz gerekmektedir. yoksa çalışmaz!
Zaten sıkıntı orda işaretliyorum olmuyor hersey yerinde kontrol ettim de yanlış yok sorun cm 12 kullanıyorum ondan mı acaba?

kosmos

Üye
Programı kurdum ama cep telefonunda bulamıyorum

Afşın

Afşın

Üye
Teşekkürler indiriyorum ☺

kosmos

Üye
samsung galaxy s4 mini kullanıyorum yardımcı olabilir misiniz?

İbrahimakinci

İbrahimakinci

Üye
Ben sadece cem in sesini kullanmak istiyorum. Yelda nın sesini silebilir miyiz? Hem çok fazla yer tutuyor. Nasıl silinir ?

gvsl

gvsl

Üye
Süpersiniz... sony x2 lolipop 5.0.2 de sorunsuz çalışıyor.Teşekkürler.
Sedat...

aybars54

Üye
Teşekkür ederim.

yaren_70

Üye
Kardeş proğram için teşekkürler . Bu proğramı nasıl kullanacaz?nereye dokunarak sesi yazıya çevirecez yardımcı olursan sevinirim.

yaren_70

Üye
Arkadaşlar yardımcı olacak kimse yokmu ? Bu proğramı nasıl kullanacaz?

MXKM

MXKM

Üye
Android İçin VocalizerEx TTS konuşma motoru.

VocalizerEx TTS konuşma motoru tamamen ücretsizdir ve hiçbir lisans sorunu yoktur. Indirdiğiniz paket içinde Cem ve Yelda olmak üzere iki tane yüksek kalitede Premium ses dosyası mevcuttur.
kurulumu paket içinde anlatılmıştır. kısaca şöyle:
1. indirdiginiz ZIP'li dosya da, 2 adet dosya ve 1 klasör bulunmaktadir.
İlk olarak "vocalizer_e.tts_1.0.2.3g.apk" adli dosyayi telefonunuza kopyalayip kuracaksiniz.
Sonrasinda "VocalizerEx" adli klasörü telefonunuzun ana klasörüne ya da Hafiza kartinizin ana klasörüne kopyalayacaksiniz.
Kurulumlari yaptiktan sonra, Telefon ayarlari \ Dil ve giriş veya Erişebilirlik\ Metin konuşma ayarlara girip, varsayılan TTS motorunu Vocalizer Ex olarak işaretlemeniz gerekmektedir.
Güle Güle Kullaniniz...

NOT: Bilmeyenler için bu uygulama ne işe yarar?
Bu VocalizerEx TTS konuşma motoru tek başına bir işe yaramaz ama bazı yardimci uygulamalar ile kullanıldığında çok işinize yarayacaktır. örneğin:
1. Sizi arayan kişinin adını veya numarasini söyleme [ örneğin: Arayan Adı Hoparlör ]
2. Gelen mesajları ve mesaj içeriğini okuma [ örneğin: Say Caller name ]
3. E kitaplari sesli okutma[ Moon Reader Pro]
4. Görme Engelli arkadaşlar için [ TalkBack uygulamasi.
5. Gps navigasyon uygulamalarında çevrimdışı seslendirme [ örneğin: IGO ] gibi birçok yerlerde kullanabilirsiniz.

indirme linki:

Kardeşim bu güzel ve çok faydalı paylaşımınız için size tebrik ve teşekkürlerimi sunarım.

yaren_70

Üye
Kardeş teşekkürler söylediğin gibi indirip kurdum ayarlarıda yaptım. Sorun şu elimdeki metni basıl okutturabilirim? Artı bir işlem yapmam gerekirmi?

anıl çetin

Üye
Merhaba bu videodaki seslendirme samsunglarda oluyormus bende huawei var seslendiren bayan vokal motoru nerden bulup indirebilirim
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Maxicep67900

Üye
N