Türkçe VocalizerEx TTS v1.0.2.3g konuşma motoru ( Cem ve Yelda Premium sesleri )

Sponsorlu Bağlantılar

siz hangi ses paketini beğendiğiniz?

• Cem

Kullanılan: 8 18.2%
  • Yelda

Kullanılan: 17 38.6%
  • İkiside güzel

Kullanılan: 19 43.2%

• Kullanılan toplam oy
    44
Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
    Konu Sahibi
Türkçe VocalizerEx TTS v1.0.2.3g konuşma motoru ( Cem ve Yelda Premium sesleri )
Android İçin VocalizerEx TTS konuşma motoru.

VocalizerEx TTS konuşma motoru tamamen ücretsizdir ve hiçbir lisans sorunu yoktur. Indirdiğiniz paket içinde Cem ve Yelda olmak üzere iki tane yüksek kalitede Premium ses dosyası mevcuttur.
kurulumu paket içinde anlatılmıştır. kısaca şöyle:
1. indirdiginiz ZIP'li dosya da, 2 adet dosya ve 1 klasör bulunmaktadir.
İlk olarak "vocalizer_e.tts_1.0.2.3g.apk" adli dosyayi telefonunuza kopyalayip kuracaksiniz.
Sonrasinda "VocalizerEx" adli klasörü telefonunuzun ana klasörüne ya da Hafiza kartinizin ana klasörüne kopyalayacaksiniz.
Kurulumlari yaptiktan sonra, Telefon ayarlari \ Dil ve giriş veya Erişebilirlik\ Metin konuşma ayarlara girip, varsayılan TTS motorunu Vocalizer Ex olarak işaretlemeniz gerekmektedir.
Güle Güle Kullaniniz...

NOT: Bilmeyenler için bu uygulama ne işe yarar?
Bu VocalizerEx TTS konuşma motoru tek başına bir işe yaramaz ama bazı yardimci uygulamalar ile kullanıldığında çok işinize yarayacaktır. örneğin:
1. Sizi arayan kişinin adını veya numarasini söyleme [ örneğin: Arayan Adı Hoparlör ]
2. Gelen mesajları ve mesaj içeriğini okuma [ örneğin: Say Caller name ]
3. E kitaplari sesli okutma[ Moon Reader Pro]
4. Görme Engelli arkadaşlar için [ TalkBack uygulamasi.
5. Gps navigasyon uygulamalarında çevrimdışı seslendirme [ örneğin: IGO ] gibi birçok yerlerde kullanabilirsiniz.

indirme linki:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: rear2011, nambay, meteormeteor ve 7 diğerleri

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Teşekkürler
Konuya görsel ve başlığa sürüm ekleyiniz.

• Beğen
Tepkiler: Penci Hoca
Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
    Konu Sahibi
Konuya görsel eklenmiştir

Son düzenleme:
sahin02

sahin02

Üye
Hocam boyut cok yuksek değil mi sizce 464 mb diyor?? Svox tts türkçe 18 mb idi?

sahin02

sahin02

Üye
Farklı dosya mı var bunda anlamadım?

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
    Konu Sahibi
Çünkü içindeki ses dosyalari yüksek kalitede olup, diğerlerinden daha net ve anlamlı konuşma sesi duymak oluyor. Birde gps navigasyon uygulamalarında çevrimdışı seslendirme olarakta kullanabilirsiniz!

Son düzenleme:
Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
    Konu Sahibi
Rar dosyasından çıkarınca sadece ses klasörü boyutu 541mb ( Yelda sesi 413mb + Cem sesi 129mb ) :D

Son düzenleme:
  • Beğen
  • Kahkaha
Tepkiler: gonyalı ve yavuzpeh2
mraz

mraz

Üye
Teşekkürler.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Penci Hoca

halittosun

Üye
Sağolasın Usta Bu Hafıza Kartına Kopyaladığımız Klasörde Hangisi Yelda Sesine Ait Yalnızca Onu Kopyalasak Olmazmı

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
    Konu Sahibi
Sağolasın Usta Bu Hafıza Kartına Kopyaladığımız Klasörde Hangisi Yelda Sesine Ait Yalnızca Onu Kopyalasak Olmazmı
olur neden olmasın ;)
VocalizerEx klasörünün içinde iki tane ses paketi var trt ( Yelda sesi ) ve trt1( Cem sesi) istemediğimiz ses paketini silip bilirsiniz.

aycan54

Üye
Teşekkürler.

halittosun

Üye
olur neden olmasın ;)
VocalizerEx klasörünün içinde iki tane ses paketi var trt ( Yelda sesi ) ve trt1( Cem sesi) istemediğimiz ses paketini silip bilirsiniz.

Bir Soru Daha Ben Proğramın Mesajları Okumasını İstemiyorum Yalnızca Arayanın Adını Söylese Yeter Bunu Nasıl Ayarlayabilirim

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
    Konu Sahibi
Bir Soru Daha Ben Proğramın Mesajları Okumasını İstemiyorum Yalnızca Arayanın Adını Söylese Yeter Bunu Nasıl Ayarlayabilirim
ben zaten bunun için Caller name speaker , Talking Caller ID, Call Toolbox pro gibi yardimci uygulamalar kullaniyorum.

Son düzenleme:
sbilen

sbilen

Üye
:tşk:

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
:tşk:

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
:tşk: Eline sağlık

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
    Konu Sahibi
İyi günler.. Ben bu Cem ve Yelda yükledim fakat çalışmıyor hem hafızası hem de hafıza kartı denedim olmadı yeniden başlattm yine aynı olmadı?
buraya dikkat edin
Kurulumlari yaptiktan sonra, Telefon ayarlari \ Dil ve giriş veya Erişebilirlik\ Metin konuşma ayarlara girip, varsayılan TTS motorunu Vocalizer Ex olarak işaretlemeniz gerekmektedir. yoksa çalışmaz!