Faturasız Türk Telekom interneti bol paket tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

babafre23

Üye
    Konu Sahibi
Türk Telekom interneti bol paket tavsiyesi
Arkadaşlar merhabalar...
Yeni faturasız 10 gb paketini bileniniz vardır 500 dk 500 sms 10 gb internet 19 tl.
Bugün bir mesaj geldi, paketin ücreti 35 tl olarak güncellenmiştir diye. Ben de bu parayı vermek istemiyorum.
Bu fiyatlarda (en fazla aylık 27 tl) buna benzer interneti bol olan paket öneriniz var mıdır?
Eğer türk telekomdan olmazsa başka hatta geçeceğim.

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
BİMCell 28 ₺ 8 GB Paketini düşünebilirsiniz. (Daha ucuzu yok şu anda.)

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: babafre23

babafre23

Üye
    Konu Sahibi
Çok güzel.
Paket biter bitmez geçeyim o zaman.
Çok teşekkürler...

zorbey42

Üye
Telefonun mesajlar kısmına HOS FIRSAT 7GB yaz 5555 e gönder. Kendimde bu paketi kullanıyorum. Aylık 24 lira + 3.27 vergi

• Şaşırdım
  • Beğen
Tepkiler: fatihmenteş ve babafre23

babafre23

Üye
    Konu Sahibi
Telefonun mesajlar kısmına HOS FIRSAT 7GB yaz 5555 e gönder. Kendimde bu paketi kullanıyorum. Aylık 24 lira + 3.27 vergi
Onu biliyorum da bana vermiyor o paketi. Mevcut hattınızla bu paketten yararlanamazsınız diyor.

zorbey42

Üye
Onu biliyorum da bana vermiyor o paketi. Mevcut hattınızla bu paketten yararlanamazsınız diyor.
Doğrudur banada az önce fiyatlandırma mesajı geldi kötü sürpriz oldu bana

Degerli musterimiz, kullanmis oldugunuz Hos Firsat 7GB paketi ucreti, 04.05.2021 tarihi itibariyla 35 TL olarak guncellenecektir. 04.05.2021 tarihi itibariyla alacaginiz veya yenilenecek Hos Firsat 7GB paketi 35 TL uzerinden ucretlendirilir. Detayli bilgi icin B001

babafre23

Üye
    Konu Sahibi
Doğrudur banada az önce fiyatlandırma mesajı geldi kötü sürpriz oldu bana

Degerli musterimiz, kullanmis oldugunuz Hos Firsat 7GB paketi ucreti, 04.05.2021 tarihi itibariyla 35 TL olarak guncellenecektir. 04.05.2021 tarihi itibariyla alacaginiz veya yenilenecek Hos Firsat 7GB paketi 35 TL uzerinden ucretlendirilir. Detayli bilgi icin B001
Eyvah!! Evde bu tarifeyi kullanan başka bir hattım daha vardı topluca bimcelle geçmek farz oldu o zaman
Mesaj birleştirildi:

Anlamadığım benim 19 liralık 10 gb lık paketime de 35 tl, 7 gb lık 24 tl lik pakete de 35 demişler. Ne oluyor bu aveaya?

Son düzenleme:

Cadillac34

Üye
Eyvah!! Evde bu tarifeyi kullanan başka bir hattım daha vardı topluca bimcelle geçmek farz oldu o zaman
Mesaj birleştirildi:

Anlamadığım benim 19 liralık 10 gb lık paketime de 35 tl, 7 gb lık 24 tl lik pakete de 35 demişler. Ne oluyor bu faveaya?
Bende Hesaplı 1 gb paketi kullaniyorum. 23 tl'ye alıyordum 25 tl yaptılar. Bu sene ramazan internet hediyesi de vermediler.

babafre23

Üye
    Konu Sahibi
Bende Hesaplı 1 gb paketi kullaniyorum. 23 tl'ye alıyordum 25 tl yaptılar. Bu sene ramazan internet hediyesi de vermediler.

1 gb 4 5 günde bitiyor bende ya. İnternet çok lazım oluyor. Ama şurası bir gerçek ki avea iyice sapıttı

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34
rear2011

rear2011

Üye
Mesaj birleştirildi:

Anlamadığım benim 19 liralık 10 gb lık paketime de 35 tl, 7 gb lık 24 tl lik pakete de 35 demişler. Ne oluyor bu aveaya?
Arkadaşlar Türktelekom Avea galiba arablara satılmış, zaten fırsat eşitsizliğide kol geziyo, artık lüks olmaya başladı yada yeni bir politika peşindeler gariban halkın eli, kolu, ağzı zaten bağlı.
Mesaj birleştirildi:

Bimcel her yerde çekiyomu kalitesi nasıl ? Geçmeye değer mi?

Son düzenleme:

Cadillac34

Üye
Ne yapalım en ucuzu o. Birde 300 dk + 3000 sms var.

babafre23

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Türktelekom Avea galiba arablara satılmış, zaten fırsat eşitsizliğide kol geziyo, artık lüks olmaya başladı yada yeni bir politika peşindeler gariban halkın eli, kolu, ağzı zaten bağlı.
Mesaj birleştirildi:

Bimcel her yerde çekiyomu kalitesi nasıl ? Geçmeye değer mi?
Şebeke altyapıları aynı. Ben şuan gs mobile kullanıyorum gayet de iyi. Kırsal alandayım.

• Beğen
Tepkiler: rear2011
emin dayı

emin dayı

Üye
Bimcele geçmenin vakti geldi

Üst Alt