Faturasız Türk Telekom 50 ₺ Yüklemeye 10 GB Hediye!


TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Türk Telekom, 50 ₺ Yükleme yapan Faturasız hatlara, Anında 10 GB Hediye İnternet veriyor.

Kampanyaya Katılmak için, Türk Telekom Online İşlemler Uygulamasında Bana Özel Bölümünden Kampanyaya katılmanız yeterli olacaktır.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız 

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: bilisimler, Mesut Aktaş ve fatihmentes
yakup6203

yakup6203

Üye
Türktelekom kampanyası vodafonenin bölümünde yanlışmıyım acaba
 
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Başlık yanlış olmuş konu yanlış yerde
 
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt