Tüm Tablet Pc Rom Kurulum - Odesa Uberoid Rom Türkçe ( Konu Anlatım Resimli) - Wm8650

Sponsorlu Bağlantılar

k10t

k10t

Üye
onyo winner 9,7 ye yukleye bilirmiyiz islemci allwinner a10 cortex 8a

ugur_flash

Üye
merhaba digitab s1 tablet hiç görüntü vermiyor odesa nın içindede benim tabletin ismi geçmiyor napabilirim yardımcı olurmusunuz

ugur_flash

Üye
merhaba digitab s1 model tablet var elimde ekrana görüntü gelmiyor hiç yardımınızı bekliyorum rom atmam gerekiyor anladığım kadarıyla nasıl temin edebilirim ve nasıl yüklerim yardım lütfen

asaskral

Üye
polypad c5900 Ne yukleyebilirmiyim.

djazrael67

Üye
d-pad 3 e rom atabilirmiyim

djazrael67

Üye
benim androit 4.4 ?

Ghost358

Üye
Usta CODAGEN WONDER MEDIA WM8850-MID Inde rom mu var mi ona gore indiricem de yardimci olun internetim sinirli

Rainesto

Rainesto

Üye
polypad 9716 hd kurabilr miyim

ugurcan3k

ugurcan3k

Üye
Mobee S900E Tabletle uyumlumu ?

NNMAN

Üye
Mobee S800 için 7 yapın arkadaşlar

obstinacy077

Üye
digitab s1 tabletimin romu çöktü ne kurabilirim bilmiyorum burdaki bi çok romu denedim açılışta kalıyor ne yüklemeliyim
kutu üzerinde android 2.3 yazıo ama burdan kac noyu secıp yuklemelıyım bilmiyorum biln varsa cvp lutfen

Julı

Üye
Arkadaşlar benim mebin dağıttığı vestele bu romu atabilir miyim??

ozican47

Üye
abi dpad3 diye bir marka var bir türlü rom dosyasını bulamadım. bana yardımcı olabilir misin? paylaşımın için de teşekkürler...

erdem_0000

erdem_0000

Üye
piranha business tab 7 olur mu ? olursa kaç numara?

ecel227

Üye
dark evopad r7010 da işe yarar mı

anlamamki

Üye
hyundai t7s icin varmi acaba?

promix

Üye
Quad Core 7" ALLFINE Fine7 Genius
Çinden bu marka tablet aldım, türkiyedeki bazı uygulamaları tanımıyor.
Buildprop ile prop dosyasından tabletin ismini değiştirdim. Fakat Android markette ismi hala aynı ALLFiNE7Genius Unknow die yazmakta, bu konuda yardımcı olursanız sevinirin.
Ne yapmam gerekiyor?

İşlemci: ATM7029 (CortexA9) Quad Core
root varsa root linki verirmisiniz?

ayhan71

Üye
codegen m93 e bu yazılımlar uyarmı? Denedim ama tablet eski yazılım üzerine açılıyor hiç bir değişiklik yokçaresi var mı? Herkes soru sormuş ama cevap veren yok sanki bir muamma ...

ayhan71

Üye
her halde kimse yok cevap veren yok konuyu açan arkadaşımızda cevap vermiyor ne iş ya....

troy_legend

Üye
power tab t10 maraka tablet şifreden dolayı kilitlendi ne yapabilirm format atmayı dednım ama olmadı
kapatma ses açma ses kapama tuşlarını dedneim hafıza kartında bot almadı home tuşu yok reset tuşu yok
burdan rom yuklesem olurmu

Üst Alt