TTPOD SON SÜRÜM 4.0 BETA 3 2011 S60 V5 Symbian ^ 3 (EN) VE 32 ADET TEMA

Sponsorlu Bağlantılar

hayal__prensi

Üye
link nerde yaws

isayhan

isayhan

Üye
sağol dostum

61abdull

Üye
paylaşım güzel teşekkürler kardeş

61abdull

Üye
ama ben yükleyemedim kardeş c503 marka ama daha ttpotu yüklemeden hata veriyor bitürlü çözemedim sertifika çözümünü de nerden oluyor göstermiyor yardım edersen iyi olur kardeş

burkan321

burkan321

Üye
    Konu Sahibi
ama ben yükleyemedim kardeş c503 marka ama daha ttpotu yüklemeden hata veriyor bitürlü çözemedim sertifika çözümünü de nerden oluyor göstermiyor yardım edersen iyi olur kardeş

Verdiğim dosyaları sertifikalaman lazım benim telefonum da C5 03 çok da güzel çalışıyor eğer sertifikalamayı bilmiyorsan forumda araştır bulursun eğer yine olmassa yardımcı olmaya çalışırım

61abdull

Üye
eyvallah ben uğraşayim

----------Eklendi @ 16:01:02 ---------- Yazıldı @ 14:04:32 ----------

hack yükemeden olmadı mecbur yükledim sağol kardeş

burkan321

burkan321

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah ben uğraşayim

[sıze=1]----------eklendi @ 16:01:02 ---------- yazıldı @ 14:04:32 ----------[/sıze]

hack yükemeden olmadı mecbur yükledim sağol kardeş
önemli değil kardeş

yilmazcanki

Üye
Yükledim açmadan hemen kapaniyor tel n97

burkan321

burkan321

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım en yukarıda eğer açmadan hemen kapanıyorsa verdiğim patch i yükleyin demiştim onu yaparsan problem kalmaz

mahmut4545

mahmut4545

Üye
Teşekkürler. :D

Joker.

Joker.

Üye
patch yüjlen mi yor

burkan321

burkan321

Üye
    Konu Sahibi
patch yüjlen mi yor
Nasıl yüklenmez ben daha demin denedim hiç problem yok patch sertifikalamamış olmalısın ondan yüklenmemiştir.Anlattıklarımı tam harfiyle uygula yüklenicek eğer hala yüklenmez ise ben burdayım hemen yazabilirsin.

Joker.

Joker.

Üye
Dosya sürümü desteklemiyor diyokyüklen miyor patch

yr_asa

Üye
programdan çok patch e sevindim son versiyonunu çalıştıramıyodum emeğine sağlık teşekkürler..

-ali-

Üye
slm nokıa c6-01 de önceden kullanıyordum.tlfnumu güncelledikten sonra açılmıyor yardım ederseniz sevinirim. şimdiden teşekkürler.

Üst Alt