Trident wt6 yardım

Sponsorlu Bağlantılar

ysrklc_34

Üye
arkadaşlar trident wt6 kullandıgınız navigasyon programının adı nedir.lütfn yardımcı olun.

belit01

belit01

Üye
bende yeni aldım bu fiyata bu özellikler bence güzel ne ararsan var yanlız wifi den bağlanamadım galiba ayarlarını yapamadım varmı bilen

yusuf26043

Üye
wt6 gps var ama her telefon özellıkleri birbirene uymuyor ben bu telefonları alırken bakmadan almayın derim netten sipariş yoluyla değilde görüpte alın

girayhan43

girayhan43

Üye
arkadaslar calısması ıcın yon belırlıyoruz GPS ın yada konumu gosterden nerde oldugu gosterıyor.

handsomeguy

Üye
öncelikle telefonu dün aldım ve harika bir telefon. ufak tefek pürüzleri var ama kafayı takmıyorsanız problem değil.
özellikleri ve gördüğüm bazı sorunlar

1- telefonu sessize alma modu yok. benim için değil ama bir çok kişi için problem olabilir. titreşime almanız tek seçenek
2- fotoğraf çekerken zoom yapma şansınız yok. ancak kamera çekiminde zoom yapma özelliği var.
3- wi-fi'da sorun yaşayan arkadaşlar olmuş. ben o sorunu yaşamadım aksine wi-fi hızı tatmin edici
4- bir eksisi şu. şu anda vodefone gprs özelliği aktif değil. her ne kadar ayarları yapılmış olsa da vodefone kullanıcıları nete giremiyor. giren varsa bir açıklama yaparlarsa süper olur
5- ikinci eksisi çok komik. opera mini'de son kullanıcı sözleşmesini ne yaparsam yapayım onay kutusuna işaret koyamıyorum. o nedenle şu anda opera miniyi kullanamadım. bu sorunu yaşamış arkadaşlar varsa çözümünü duymak isterim.
6- televizyon olayı süper. anten vericilerin çok olduğu bir yerde kanalları süper çekiyor. netliği tatmin edici düzeyde.
7- radyosu gayet iyi.

--------------- Ekleme ---------------

daha önce yazdığım yorumdaki dördüncü maddedeki sorun çözümü şu şekilde
vodafone teknik destek hizmeti aranarak telefon için gprs/wap ayarlarının elle gönderilmesini istemeniz yeterli. aynı şey turkcell için de geçerli. kısacası telefonun içinde kurulu olan gelen turkcell ve vodafone gprs ayarları çalışmıyor maalesef. hatta turkcell şu an w-t6 için destek vermiyor ama en yakın model olan w-t3 gprs ayarları w-t6'ya uyuyor. şu an sorunsuz çalışıyor.

şu opera'yı da halledersem süper olacak

yysn

Üye
arkadaslar videolar acılmıyor cevap lutfen trident wt6

xxmefti50xx

Üye
trident wt6 navigasyon (gps) ayarı nasıl yapılıo

saslar

Üye
"trident wt6 navigasyon (gps) ayarı nasıl yapılıo" arkadaşım öncellikle Sokak Sorgusu+hepsi+il ve ilçe seçimi+daha sonra sokak veya cadde yazılıyor+sokak belirlendikten sonra okeyliyoruz+daha sonra Amaç Olarak Ayarlandı diyoruz ve onaylıyoruz.>Biraz sonra uyduyla haberleşiyor ve yolumuzu çiziyor.
Ben kullanırken evimin önünde uyduyla haberleşiyorum daha sonra bulunduğum konumu adres defterine kayıt ediyorum.Başka yerden gelirken cadde sokak aramadan evim diyorum ve amaç olarak ayarlandı yazıyorum ve götürüyor. selamlar

ssates

Üye
öncelikle telefonu dün aldım ve harika bir telefon. ufak tefek pürüzleri var ama kafayı takmıyorsanız problem değil.
özellikleri ve gördüğüm bazı sorunlar

1- telefonu sessize alma modu yok. benim için değil ama bir çok kişi için problem olabilir. titreşime almanız tek seçenek
2- fotoğraf çekerken zoom yapma şansınız yok. ancak kamera çekiminde zoom yapma özelliği var.
3- wi-fi'da sorun yaşayan arkadaşlar olmuş. ben o sorunu yaşamadım aksine wi-fi hızı tatmin edici
4- bir eksisi şu. şu anda vodefone gprs özelliği aktif değil. her ne kadar ayarları yapılmış olsa da vodefone kullanıcıları nete giremiyor. giren varsa bir açıklama yaparlarsa süper olur
5- ikinci eksisi çok komik. opera mini'de son kullanıcı sözleşmesini ne yaparsam yapayım onay kutusuna işaret koyamıyorum. o nedenle şu anda opera miniyi kullanamadım. bu sorunu yaşamış arkadaşlar varsa çözümünü duymak isterim.
6- televizyon olayı süper. anten vericilerin çok olduğu bir yerde kanalları süper çekiyor. netliği tatmin edici düzeyde.
7- radyosu gayet iyi.

--------------- Ekleme ---------------

daha önce yazdığım yorumdaki dördüncü maddedeki sorun çözümü şu şekilde
vodafone teknik destek hizmeti aranarak telefon için gprs/wap ayarlarının elle gönderilmesini istemeniz yeterli. aynı şey turkcell için de geçerli. kısacası telefonun içinde kurulu olan gelen turkcell ve vodafone gprs ayarları çalışmıyor maalesef. hatta turkcell şu an w-t6 için destek vermiyor ama en yakın model olan w-t3 gprs ayarları w-t6'ya uyuyor. şu an sorunsuz çalışıyor.

şu opera'yı da halledersem süper olacak

Sessiz modi için tuş takımını açtıktan sonra # tuşuna basılı tutmak gerekiyor
opera ile ilgili aynı problem bende de var yerine bolt'u kullanmanı tavsiye ederim opera kadar iyi

----------Eklendi @ 22:46:19 ---------- Yazıldı @ 22:44:43 ----------

sunavi map

----------Eklendi @ 23:00:13 ---------- Yazıldı @ 22:46:19 ----------

aldım sonunda beyler cok guzel telefon bnce herkese tavsıye ederım. bir tek sorun var oda menudeyken dokunmatık olmayan yuvarlak tusa bastıgınzda duvar kagıdına gelmıyor sımdı onu forumlarda arıyorm nasıl yapılır diye... sizde arastırn varsa bi yorum atın buraya..
açma kapama tuşuna bir kere basınca telefon tuş kilidi devreye giriyor.

tolga0001

Üye
arkadaşlar t100 wt6 wt3 vb trident telefonlarının hangisi daha iyidr solermisiniz ?
:islik

maxboyn

Üye
bende w-t6 alcam Şarj sorunu varmıdır ?

Partybaksban

Üye
Ben Trident W-t6 ALtım 340 Tl 0 Kutulu 2 tane Batarya 1 Usb Kulaklık Flan Wardı 2 Yıl GARANTİLİ ama ben Aldıktan bi Hafta Sonra Kapakdaki Ses Açma Yeri AÇma Kapama Yeri Çalışmaz Oldu Yerine Götürdüm 1 hafta DEdiler Bende Telefon Lazım İşimin Yarısını Telefonla Gecirıyorum Bırakmadım Kapak Nereden Satıl Alabilirim (Beyaz Olursa Daha İyi Ama Siyah Varsada Alırım)

Üst Alt