Trident wt6 yardım

Sponsorlu Bağlantılar

sansuni

Üye
    Konu Sahibi
Trident wt6 yardım
Arkadaşlar trident wt6 almayı düşünüyorum bu haftanın sonunda ama nasıl bir telefon olduğunu merak ediyorum... Bu telefonu kullanan yada kullanmış olan var mı? wt3 modelinden çok olumlu yorumlar aldım ama bu model daha ilgimi çekti... Fikri olan var mı?

furkantel

Üye
bence sen wt6 alma wt3 al wt3 daha iyi derim ama yinede sen bilinnn

sansuni

Üye
    Konu Sahibi
bunu neye dayanarak söylüyorsun? wt6 neden kötü olsun ki? aynı telefonda birde gps özelliği olmuş oluyor...

yolcu20

Üye
kardeşim bende o telefondan almayı dusunuyorm aldıysan buraya yorum yazarmısn nasıl memnunmusun ?

sansuni

Üye
    Konu Sahibi
haftanın sonunda demiştim ki ben mesajı yazalı bir hafta olmadı... bilgi almaya çalışıyorum hala...

phoenixcik

Üye
aldın mı kardeş aldıysan yorumun nedir

wolf2660

Üye
bende aldım çok memnunum ne ararsan var.hiç bir sorun yok süper bir telefon yapmışlar.tavsiye ederim

yolcu20

Üye
aldım sonunda beyler cok guzel telefon bnce herkese tavsıye ederım. bir tek sorun var oda menudeyken dokunmatık olmayan yuvarlak tusa bastıgınzda duvar kagıdına gelmıyor sımdı onu forumlarda arıyorm nasıl yapılır diye... sizde arastırn varsa bi yorum atın buraya..

kazem43

Üye
aldım sonunda beyler cok guzel telefon bnce herkese tavsıye ederım. bir tek sorun var oda menudeyken dokunmatık olmayan yuvarlak tusa bastıgınzda duvar kagıdına gelmıyor sımdı onu forumlarda arıyorm nasıl yapılır diye... sizde arastırn varsa bi yorum atın buraya..

Arkadaşım almışsın telefonu öncelikle hayırlı olsun.10 gün olmuş sanırım alalı, biraz bilgi verirmisin? Kullanımı kolay mı? Dokunmatiği ve kamerası nasıl? GPS ve wi-fi'de sıkıntı var mı? Şarjı kaç gün gidiyor, bir sorun var mı telefonun? Bir de kaça aldın? Bayiden mi aldın internetten mi?

rrrrrrr165

Üye
lütfen acil yardımcı olun.ben de wt6 alldım.daha bugün.ama gps açılmıyo.ayar yapmamız mı gerekiyo?gps e bastığım zaman open map failed yazıyor..bu akşam şehir dışınna çıkıcam lütfen alanlar yardımcı olsun.

--------------- Ekleme ---------------

lütfen acil yardımcı olun.ben de wt6 alldım.daha bugün.ama gps açılmıyo.ayar yapmamız mı gerekiyo?gps e bastığım zaman open map failed yazıyor..bu akşam şehir dışınna çıkıcam lütfen alanlar yardımcı olsun.

İPJAK

Üye
arkadaşlar bende trıdent w-tl almayı düşünüyorum w-t3de baktım sadece aralarındaki fark navigasyon ve ön kamera
sizce hangisi daha ii bana göre w-t6 ii ama sarjı kaç gün dayanır sorun çıkartırmı yorumlarınızı bekliyorum ona göre 1 telefon alcam ltfen arkadaşlar

mahiris

mahiris

Üye
gps kullanmıyacaklar için w-t3 ideal

OğuzcanAbi

Üye
wt3 wt6 da aynı bi işe yarama zparana yazık

erdem002

Üye
trident w t6 ben aldımçok süper bitelefon servisi var en ufak sorunda götürüyon ben çok memnunum fiyatıda 420 ydi

nevzat053

Üye
w-t6 var bende ve memnunum yalnız hafıza kartını biçimlendirdim ondan sonra gps çalışmıyor.programı olan var atarsa sevinirim.

erol_4

Üye
wt6 gps programı çalışmıo "open map failed" yazıyor.ne yapmam gerekiyor.lütfen yardım edermisiniz

girayhan43

girayhan43

Üye
arkadaslar ben w-t6yı alalı 20 gun oldum telefon iphone gıbı tıpatıp aynı dokunmatıgı cok guzel wıfı fena degıl sonrasında gps var ama daha acamadım yukarıdakı arkadasın yazdıgı gıbı harıtada hata verıyor nedenını bılemıyorum sızlerden buna cozum bulan varsa yazmasını rıca edıyorum

Merhaba arkadaslar ben w-t6 modelını alalı bır ay kadar oluyor ben menunum herseyıyle guzel bı telefon tıpkı Iphone gbı ozellık desen oyle wıfı gps dıger aklınıza ne gelırse fakat bı sorun var hafıza kartını yukseltmek gerek 8gb olursa tam anlamıyla ıphone dan farkı olmaz

wt6 gps programı çalışmıo "open map failed" yazıyor.ne yapmam gerekiyor.lütfen yardım edermisiniz

hafıza kartını cıkartın derken programın ıcınde oldugunu unuttun sanırım harıta hafıza kartında cıkartmadan gps baslat ve ayarlarını yap bulundugun bolge ayarlarını ve konumunu belırle sonra navıgasyon tamamlandı dıyene kadar bekle bıraz uzun surebılır

eakgun352

Üye
allah izin verise bende almayı düşünüyorum

ıbrahım anac

Üye
trıdent wt6 var bnede ayarlar dumesı ekrandan kayboldu oyuzden fabrıka ayarlarını gerı yuklıyemıyorum nasıl duzelte bılırım ayarlar dumesının oldu yerde sadece yazı cıkıyıyor belırsız halde nasıl fabrıa ayrlarını yukleyebılırım

power51

Üye
internete nasıl girecegim vodofon dan ayar istedim geldi ama bir türlü giremiyorum özel likle live ye girmem lazım tlf.trident wt3 yardımcı olursanız memmun olurum

Üst Alt