Trident ve Çin Telefonlarındaki Kulaklık Takınca Sesin Kısılması Sorununa Çözüm

Sponsorlu Bağlantılar

basicx

basicx

Üye
Valla ellerine sağlık cok işime yaradı

cava4189

Üye
dostum bende denedim bazı ayarları yaptım.. bi yeri yanlışlıla değiştirmişim telefon gittiiii..batarya falan taktım çıkardım olmadı ne yapcaaz

mop

mop

Üye
saol

meral1981

meral1981

Üye
ben tuşladım ama ekranda sadece mevcut degil yazısı çıkıyor

MadloveR2

Üye
arkadaşlar o kod uymuyorsa *#864364# yi deneyin özellikle tridentlere uyacaktır.

bay_efsane42

Üye
arkadaşlar sakın gırmeyın bu kodu telefonun kulaklık sesı yukselıyor dogru ama bıraz zaman gecdıkden sonra hobörlör sesı duşuyor kulagını dayasan höbörlöre duyamassın sesı ben yabdım telefonu cöpe atdım ısdersenız bı deneyın sonra atacak cöp aramayın ama :-)

komadi

Üye
kodu düşlarken bi yanlışlık yapdım telefon 3-2-1 dedi kapantı açılmıyo ne yapcam

MadloveR2

Üye
kodu düşlarken bi yanlışlık yapdım telefon 3-2-1 dedi kapantı açılmıyo ne yapcam
arkadaşım telefoncuya götürüp yazılım attıracaksın. Sanırım hıgh speed sım e basmışsın. Hıgh speed sım ı seçmeyin sakın tel kapanıyor 15-20 tl verip yeni yazılım attırmak zorunda kalıyorsunuz.

erkan5454

Üye
Bendede bi işe yaramadı bu senin taktik ana ekranda yazıdım trıdent e 71 var bende ekranına yazdım hic bişi cıkmnadı arama tusuna bastım gene bısı olmadı ayarlara gırdım gene bısıyok orda bu ne bıcım sıfreyse

karadayııı

karadayııı

Üye
Selam arkadaşlar benim tel. Modeli trident s-193 yukarıdaki yazılan bütün kodları denedim fakat hazır değil uyarısı veriyor bi işe yaramadı yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

ozgurmen

ozgurmen

Üye
sanırım trident telefonlarına bu vermiş olduğun kod olmuyor

1mehmet

Üye
merhaba arkadaşlar,
bende S321 trident var kulaklık sesini arttırmamız mümkünmüdür?.verilen kodu ana menüde girilecek yer olmaması nedeniyle yapamadım.

yss41

Üye
slm arkadşlar bn trident marka s193model teloofon aldım sesi telev,zyonda ve radyoda fazla çıkmıyor bi öneriniz warmı??cwaplarınz için şmdiden tşkrlr

thatas

Üye
pardon ama benim s193 de olmadı nasıl yapabilirimm?

silveryo_54

Üye
s193 telefonum var ses çok az çıkıyor tvde nasıl açıcam sesini ya bi yol deyin açma kodu olmuyor hazır değil diyor

--------------- Ekleme ---------------

s193 tel var ben de ses açma kodu olmuyor hazır değil diyor ne yapayım bul bi çözüm kardeş ya bi zahmet

ekodinamik

Üye
ben denedim gerçekten de çalışıyor

arkadaşlara bir önerim var
sende çalışmıyor diyor genelleme yapmayın

ana menüdeyken basarsanız gelir.

teşekkürler dostum
durmak yok yola devam

ucuk06

ucuk06

Üye
hll olsun nediyim

punester

Üye
bende trident s193 almayı dü şünüyorum ama tam emin deilim görüntü kalitesi ve içerikleri güzelmi yardımcı olurmusunuz...

kopenza

Üye
Helal olsun usta.

Üst Alt