Touchwiz 5.0 ( Root Gerektirmez - Sadece 4.+ )

Sponsorlu Bağlantılar

KordonCeLiL-dG-

KordonCeLiL-dG-

Üye
    Konu Sahibi
Touchwiz 5.0 ( Root Gerektirmez - Sadece 4.+ )
S.a arkadaşlar touchwiz 5.0 root gerektirmeden kullanılabiliyor cwm den flashlamayada gerek yok direk apk olarak kuruyorsunuz fakat ben widget ekleyemedim belki siz yapabilirsiniz ben yinede paylaşayım

Buyrun

Kücük Bir Tavsiyecik :) Cm9 veya Cm10.1 Kullananlar varsa yine android tema launcher bölümünden touchwiz 5.0 temasını indirip o temayı uygulasınlar uygulayınca simgelerde touchwiz simgeleri oluyor

Normalde Sistemde nasıl iconlar varsa öyle görünecek iconlar haberiniz olsun :)

Resimler
---------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------

Link YENİLENDİ

• Beğen
Tepkiler: en-sel ve seytan_avcisi

ka_za

ka_za

Üye
Bende calismadi nexus oldugundan olabilir heralde

KordonCeLiL-dG-

KordonCeLiL-dG-

Üye
    Konu Sahibi
Resimleri galaxy w umdan cektim cm9 rom yuklu xperia neo v yede kurdum ondada sorun yoktu

kemhir

Üye
S.a arkadaşlar touchwiz 5.0 root gerektirmeden kullanılabiliyor cwm den flashlamayada gerek yok direk apk olarak kuruyorsunuz fakat ben widget ekleyemedim belki siz yapabilirsiniz ben yinede paylaşayım

Buyrun

Kücük Bir Tavsiyecik :) Cm9 veya Cm10.1 Kullananlar varsa yine android tema launcher bölümünden touchwiz 5.0 temasını indirip o temayı uygulasınlar uygulayınca simgelerde touchwiz simgeleri oluyor

Normalde Sistemde nasıl iconlar varsa öyle görünecek iconlar haberiniz olsun :)

Resimler
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Su linki tekrar paylas, bozuk

KordonCeLiL-dG-

KordonCeLiL-dG-

Üye
    Konu Sahibi

muro0753

Üye
Biz buna nasil widget yükleyebiliriz ?

Systemathic

Systemathic

Üye
:tşk:

erdemfazla

Üye
Malesef touchwiz ana syf durdu hatasi aliyorun???

TF Damons

Üye
Me yapıyo bu program

pusatt

pusatt

Üye
S3 te calismadi desteklemiyor demekki

en-sel

en-sel

Üye

- - - Eklendi - - -

hocam widget eklemek isterken hata veriyor :hmmm

lyon_69

lyon_69

Üye

en-sel

en-sel

Üye
yokmu arkadaşlar vidget ekleme sorununa çözüm ?

ozakin70

ozakin70

Üye
Bende calismadi 4.2.2 kullaniyorum

en-sel

en-sel

Üye
biraz araştırdım ama yok çözümü galiba uygulama ekleniyo ama widget eklemiyor :hmmm

abdgnr6565

abdgnr6565

Üye
acilmiyor.birde google playda s3 home var aynisidir bunun

Üst Alt