Yardım Toshiba Kapanmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

sm3

sm3

Üye
    Konu Sahibi
Toshiba Kapanmıyor
Merhabalar arkadaşlar toshiba L serisi laptoplara oem win7 kuruyorum fakat cihaz kapanırken kapanıyor diyor donuyor bu olay diğer pc lerde olmuyor fakat toshibada oluyor L serisinin nerdeyse tamamı böyle yapıyor tüm programları yükleyip teker teker yeniden başlattım yine olmuyor yardım ederseniz çok mutlu olurum bu sorun yüzünden değişik oem win7 kullandım yine aynı ama recoveryde böyle bişi olmuyor ama recovery partionu bozuk olduğu veya silindiği zaman kalıyorum

yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler....

İnternettin HOCA

İnternettin HOCA

Üye
Windows dosyalarında sorun olmalı hiç sorun düzelmiyorsa formatla

Mario ile gönderildi.

sm3

sm3

Üye
    Konu Sahibi
Wiüyorndows dosyalarında sorun olmalı hiç sorun düzelmiyorsa formatla

Mario ile gönderildi.

formatmı kaç kare attım

cihaz böyle kalıyor çark dönmüyo kapanıyor yazıyo donuyo ( resim temsilidir)

İnternettin HOCA

İnternettin HOCA

Üye
Bilemiycem bilgisayarcıya bir ver

maxirabit

maxirabit

Üye
Hard format atiniz,butun sistem dosyalarini vs silip tekrar yuklemeniz lazim. Benim de basima gelmisti,bir guncellestirme yuzunden boyle olmustu. Dedigim gibi tamamen temiz bir format atmaniz lazim

Siycey

Siycey

Üye
Temizden kurulum yaparsaniz sorun kalmaz yani tüm hdd yi silip sıfırdan bölün ve sıfırdan yükleyin

sm3

sm3

Üye
    Konu Sahibi
onuda denedim aynı sonuç dondu yine güncelleme yaptım olmadı driver pack ile yüklüyodum orjinal driverları yükledim olmadı programları teker teker yükledim rest attım yine dondu bir şey gelmiyor aklıma deli oldum :maxicep::sos:birak:

Siycey

Siycey

Üye
XP de varmı aynı sorun

Siycey

Siycey

Üye
O zaman 8.1 kullan hem en iyisi hemde bazı makinelerde böle sorunlar olabiliyor desteklemediği için genelde büyük ihtimal ilk aldıgında xp kuruluydu demi makinede

sm3

sm3

Üye
    Konu Sahibi
O zaman 8.1 kullan hem en iyisi hemde bazı makinelerde böle sorunlar olabiliyor desteklemediği için genelde büyük ihtimal ilk aldıgında xp kuruluydu demi makinede

orjinalde 7 home basic yada premium oluyor dükkanda adam 8 istemiyor çift ekran kartlı cihazlarıda xp desteklemiyor zurnanın zırt dediği gibi kaldımsıkıntıyı buldum arkadaşlar yardımlarınız için teşekkürler
sorunda bundaymış aynı sıkıntı varsa bakın
kullandığım silent programlardan kaynaklanıyormuş değiştirdim düzeldi

Üst Alt