TomTom Android 1.4 APK + Türkiye Maps v_ 950_6558

Sponsorlu Bağlantılar

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Grand neo da yapamadım yardimci olurmusunuz
arkadasim yardimci olmaya elbetteki calisirimda tlf,nun Android hangisi var onuda yazsaydin ona göre yardimci olmaya calisirdim
Android 4.3 tlf,nun hafizasinda vede sd hafiza kartinda hic bir degisiklik yapmadan atacaksin indirdgin tomtom klasörünü
tomtom apk,yi yükliyeceksin
eger Android 4.4.X vede üzeriyse tlf,nun hafizasinda kullanacaksin tomtom klasörpnde hic degisiklik
yapmadan atacaksin Akp,yi yükliyeceksin eger sd hafiza kartinda kullanmak istersende sunum bölümündeki yazdigim sekilde yapacaksin
tlf,nun Android kac yüklü oldugunu nasil yapmaya calistigini yazarsan daha net sekilde yardimci olmaya calisrim...

esmeerr

esmeerr

Üye
4.2.2. Sürümü

esmeerr

esmeerr

Üye
Bütün dosyaları indirdim ancak benim tahminim klasör sıralaması yanlış oldu galiba

esmeerr

esmeerr

Üye
Sdkart/android/data/com.tomtom.turkey/files/metadata ve diger bütün dosyalar

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Sdkart/android/data/com.tomtom.turkey/files/metadata ve diger bütün dosyalar
arkadasim indirdigin tomtom klasöründe hic bir degisiklik yapmadan ya tlf,nun hafizasina atacaksin yada tomtom klasörü olarak sd hafiza kartina +
atacaksin tomtom apk yükliyeceksin yani benim sunuma attigimi indirdiginsekilde atacaksin senin tlf,nun android 4.2.2 olduguna göre
direk sd karta yada tlf,nun hafizasina atacksin...

(yani senin yazdigin degisiklik android/data buraya sadece android 4.4.x ve üzeri tlf,larda yapilmasi gerekir sd kartta kullanmak istendiginde.)

Son düzenleme:
esmeerr

esmeerr

Üye
Tamam oldu çok teşekkürler şu radarlarıda yapabilirsem süper olacak

• Beğen
Tepkiler: memoli6767
memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Tamam oldu çok teşekkürler şu radarlarıda yapabilirsem süper olacak
arkadasim yazdigim sekilde yaparsan calisir tabiki bilemem Türkiyede ne kadarini
kapsar ama yazdigim sekilde ayarlarini yapman gerekir butün ayalari yaptiktan sonrada
tomtom naviyi acarsin haritayi görüntüle bölümü/ayrintilar/Ilgi cekici Noktalar(ICN,ler)
okeyle ICN sec bölümüne girip turistik yer burayi sec normal calisir..

Son düzenleme:

gacvokem

Üye
takip

zaferjack

Üye
Kardes eline saglik ama bir sorunum var telefondan indirmeye calisiyorum ama indirme sayfasinda ucretsiz indirmeye calisiyorum ama ekrana her dokunusumda hotvideo diye program indiriyor indirme yapmiyor ne yapmam gerekli tesekkurler

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Kardes eline saglik ama bir sorunum var telefondan indirmeye calisiyorum ama indirme sayfasinda ucretsiz indirmeye calisiyorum ama ekrana her dokunusumda hotvideo diye program indiriyor indirme yapmiyor ne yapmam gerekli tesekkurler
arkadasim senin tlf,nundaki reklam ayarlariyla alakali yoksa normal indire bilirsin yada bilsayardan indir daha rahat olur..

• Beğen
Tepkiler: zaferjack

limitsiz

Üye

arkadaslar yeni tomtom turkey maps v 950_6558
indirdiginiz klasörünün icindeki tomtom klasörünü alacaksiniz tlf,nun hafizasina atacaksiniz
tomtom klasörünün icindeki tomtom turkey Apk,yi yükleyiniz..

4.4.2 ve 5.0. tlf,larda SD karta tasimak istiyen arkadaslarin yapmasi gerekenler ise
tlf,nun kendi hafizasinda calistirdiktan sonra tomtom/com.tomtom.turkey /files,metadata teks buradaki files,metadata alinacak
SD kartta Android/data olusmus olan com.tomtom.turkey/files klasörünün icine atilacak
Android/data/com.tomtom.turkey/files/files,metada/turkey maps ve diger klasörler
bu sekilde olacak..

tlf,nun hafizasinda kalan tomtom klasörünü
siliniz...
S6 vede Note 4,de calismiyor
Android 4.4.2 ve 5.0. olan tlf,larda tomtom,u ext.sd kartta tasimak istiyen arkadaslar icin
örnek olarak eklenmistir.....
Resimli anlatim

ve

:::::Burada::::::Burada::::::Burada::::::
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Avrupa haritasını nasıl yükleyebiliriz? Varsa paylaşır mısın? Özellikle Almanya çok gerekli, harita ve radarlar..

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Avrupa haritasını nasıl yükleyebiliriz? Varsa paylaşır mısın? Özellikle Almanya çok gerekli, harita ve radarlar..

arkadasim özelden gönderdim sunuma eklemem zaman alir vede onaylanmasini bekletirler..

• Beğen
Tepkiler: limitsiz

byblt

Üye
Android one de çalışır mı ?

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Android one de çalışır mı ?
arkadaşım Android one derken nasıl neye yüklemek istiyorsun
yada yapnan gereken ayarları yap google hasabın olacak playstoreye
giriş yap indirdiğin tomtom,u tlf,nun hafızasına yada sd kartı varsa
ona tt apk yükleyerek dene ama diğer naviler sanırım TR için çok
daha iyi istersen diğerine bir bak ona göre indirip yüklersin..

Bahoz47

Üye
video lu anlatım olsaydı çok iyi olurdu

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
video lu anlatım olsaydı çok iyi olurdu
arkadaşım problem varsa yardımcı olmaya çalışırım asalında zor değil ama hiç bu işi yamayana zor
geliyor S5,den yukarsına uyumlu değildir diğer eklediğim tomtom go traffic uyumlu bilgine..

Üst Alt