TomTom Android 1.4 APK + Türkiye Maps v_ 950_6558

Sponsorlu Bağlantılar

Penny Dreadful

Penny Dreadful

Üye
Yararlı, teşekkürler :)

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
[QUO store a TE="memoli6767, post: 7694876, member: 1787255"]arkadasim google playstoreye kayitli degilsindir o ayarlarida yapda ondan sonra bilinmeyen kaynaklarida okeylemisin yazdigim ayarida yapda
ondan sonra dene yani benim sunuma attigim tomtom,la alakali degil senin gerekli ayarlari yapman gerekiyor..
Play Store a kayıtlı değilsindir derken? Ben hergün Play store dan uygulama nasıl indiriyorum?[/QUOTE]
.
.
arkadaşım ne diyeyim sana burdan senin tff,nun hangisi bilmiyorum ilk defada tomtom navi sunuma atmiyorum senin yaptıgın hatanin
ne oldugu nerden bileyim sadece tahmini yaziyorum yanlız senin hata yaptıgından eminim benim sunuma attıgım navileri indiren kullanan binlerce kişi var denemedende sunuma atmam becerenler site var bi arada bakıver istersen o degil bumu degil güzel kardesim yazdigim sekilde yapsan problem olmaz ..............

Son düzenleme:

athe

Üye
teşekkürler
teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: memoli6767
Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Play Store a kayıtlı değilsindir derken? Ben hergün Play store dan uygulama nasıl indiriyorum?
.
.
arkadaşım ne diyeyim sana burdan senin tff,nun hangisi bilmiyorum ilk defada tomtom navi sunuma atmiyorum senin yaptıgın hatanin
ne oldugu nerden bileyim sadece tahmini yaziyorum yanlız senin hata yaptıgından eminim benim sunuma attıgım navileri indiren kullanan binlerce kişi var denemedende sunuma atmam becerenler site var bi arada bakıver istersen o degil bumu degil güzel kardesim yazdigim sekilde yapsan problem olmaz ..............[/QUOTE]

Cihazım Galaxy S5 5.1.1
Verdiğin apk dosyasını kuruyorum, com.tomtom.turkey klasörünü de Android/data klasörünün içine atıyorum. Hem internet hem GPS açık. Uygulayın açıyorum yukarıda ki hatayı alıyorum. Modlu Google play de yüklü.

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
.
.
ne oldugu nerden bileyim sadece tahmini yaziyorum yanlız senin hata yaptıgından eminim benim sunuma attıgım navileri indiren kullanan binlerce kişi var denemedende sunuma atmam becerenler site var bi arada bakıver istersen o degil bumu degil güzel kardesim yazdigim sekilde yapsan problem olmaz ..............

Cihazım Galaxy S5 5.1.1
Verdiğin apk dosyasını kuruyorum, com.tomtom.turkey klasörünü de Android/data klasörünün içine atıyorum. Hem internet hem GPS açık. Uygulayın açıyorum yukarıda ki hatayı alıyorum. Modlu Google play de yüklü.[/QUOTE]

bak simdi cözümü buluruz kardes
tlf,nun hafizasina kullanmak istersen atacaksin tomtom klasörünü tlf,nun hafizasina tomtom apk,yi yükliyeceksin tomtom navi normal calisir

sd karta (hafiza karti)kullanmak istersen
tlfnun hafizasina attigintomtom klasörünü acarak basla tomtom/com.tomtom.turkey/files,metadata buradaki klasörü alacaksin
senin sd karta (hafiza karti) Android/data/com.tomtom.turkey/files klaösürnün icine atacaksin

Android/data/com.tomtom.turkey/files/files,metada/turkey maps ve diger klasörler baktiginda bu sekilde olacak tomtom naviyi acacaksin normal calisir..

eger tlf,nun hafizasi dolu direk sd karta atmak istiyorsan com.tomtom.turkey/files klasörü hazirla indirdigin tomtom klasörünü
ac files,metadata bölümüne geldiginde kopyala yada alip tasi kendi yaptigin com.tomtom.turkey/files klasörünün icine at

sd kartina Android/data buraya at tomtom apk yükle normal calisir
anlamadigin yerlerde yardimci olmaya calisrim yanliz yazdiklarimi dikkatlice yaparsan problem olmaz

reberemo

Üye
3 linkten de indirdim kartta değil telefon hafızasında kullanmak istiyorum. apk yı çalıştırdım kuruldu. tomtom bağlantısı kurulamıyor lütfen daha sonra deneyiniz uyarısı alıyorum. yanlış yapıyorsam çocuğa anlatır gibi adım adım anlatır mısın :)

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
3 linkten de indirdim kartta değil telefon hafızasında kullanmak istiyorum. apk yı çalıştırdım kuruldu. tomtom bağlantısı kurulamıyor lütfen daha sonra deneyiniz uyarısı alıyorum. yanlış yapıyorsam çocuğa anlatır gibi adım adım anlatır mısın :)
arkadasim indirdigin tomtom dosyasinda hic bir degisiklik yapmadan tlf,nun hafizasina atacaksin ondan sonra
tomtom apk yükliyeceksin hepsi bu kadar..

Son düzenleme:
Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
[QUOT dediklerini E="memoli6767, post: 7696184, member: 1787255"]Cihazım Galaxy S5 5.1.1
Verdiğin apk dosyasını kuruyorum, com.tomtom.turkey klasörünü de Android/data klasörünün içine atıyorum. Hem internet hem GPS açık. Uygulayın açıyorum yukarıda ki hatayı alıyorum. Modlu Google play de yüklü.[/QUOTE]

bak simdi cözümü buluruz kardes
tlf,nun hafizasina kullanmak istersen atacaksin tomtom klasörünü tlf,nun hafizasina tomtom apk,yi yükliyeceksin tomtom navi normal calisir

sd karta (hafiza karti)kullanmak istersen
tlfnun hafizasina attigintomtom klasörünü acarak basla tomtom/com.tomtom.turkey/files,metadata buradaki klasörü alacaksin
senin sd karta (hafiza karti) Android/data/com.tomtom.turkey/files klaösürnün icine atacaksin

Android/data/com.tomtom.turkey/files/files,metada/turkey maps ve diger klasörler baktiginda bu sekilde olacak tomtom naviyi acacaksin normal calisir..

eger tlf,nun hafizasi dolu direk sd karta atmak istiyorsan com.tomtom.turkey/files klasörü hazirla indirdigin tomtom klasörünü
ac files,metadata bölümüne geldiginde kopyala yada alip tasi kendi yaptigin com.tomtom.turkey/files klasörünün icine at

sd kartina Android/data buraya at tomtom apk yükle normal calisir
anlamadigin yerlerde yardimci olmaya calisrim yanliz yazdiklarimi dikkatlice yaparsan problem olmaz[/QUOTE]
Aynen dediklerini yaptım ama sonuç aynı. Lisans hatası veriyor. Uygulamayı kurmam da veya klasorlerde sorun yok. Apk dosyasında sorun var crackli değil bu yüzdende lisans hatası veriyor.

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
buraya senin icin bir degisik tomtomturkey apk ekliyorum digerini kaldir birde bunu yükle
TomTom_Turkey_v1.4_1729544_Cr@cked_t.apk

Son düzenleme:
Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
arkadasim tlf,nun ayarlarina gir bilinmeyen kaynaklar bunu ok,le yoksa crk,li apk yükliyemezsin gvünlik ayarlarindan gir bilinmeyen kaynaklar
bazi tlf,larda degisikde yazabilir adini sonucda o ayari yaparsan yükliye bilirsin..
ben crk,li olmasa nicin atayim buraya en azindan yazardim demi sen yazdigim ayarlari yap arkadasim
senin tek problemin o ayarlari yapmamis olman...
Benmi anlatamıyorum senmi anlamıyorsun? Sana uygulamadan ekran görüntüsü aldım attım demek ki bilinmeyen kaynaklar açık ki apk yi yüklemisim sana ekran görüntüsü atmışım?

Neyse o sorunu hallettim tomtom klasörünü direk telefon hafizasina atacaksınız. Ancak şimdide resimde ki gibi bir sorun çıkıyor. Ekran simsiyah harita gözükmüyor yani. Bu arada Cihazım Galaxy S6 yukarıda yanlış söylemişim.

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
be güzel kardesim simdiye kadar nicin yazmadim S6 diye bu gördügün sekilde göstermekte S6,vede Note 4 lerde rootlayacaksin cözünürlüklerini
düsüreceksin ozaman normal gösterir ama tavsiye etmem ya Sygic var yada Navigon var bunlari tavsiye ederim
problemsiz calismakta vede cok daha kullanisli her ikisi icinde en yeni mapslari ekledim onlarin ister her ikisini istersen birini
yükle kardes rootlamani cözünürlügünü düsürmeni hic tavsiye etmem...

mesela Sygic apk indir yükle bütün indirmeleri yapar 15.3.7 apk indirip yükle hic bir yere email adresi verme kendinde indire bilirsin enyeni ta mapslarini kendi üzerinde yada benim ekledigimi indirp
ekliye bilirsin Navigon benim sunuma attigimdan bir önceki mapslari indirir istersen onuda yazdigim sekilde yenileye bilirsin...

Son düzenleme:

visitors

Üye
LG G2 VE LG G3 TE ÇALIŞMIYOR . HABERİNİZ OLSUN. BAĞLANTI HATASI VERİYOR.. LG G2 5.0.1 LOLİPOP SÜRÜM .

CsWqIve34

Üye
:tşk:

maybek

Üye
Aynen Lg G3 re kurdum haritayı göstermiyor.

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Aynen Lg G3 re kurdum haritayı göstermiyor.
arkadasim elimde Lg G3 olmadigi icin deneyemedim yanliz Smsung s6 vede note4 bunlarda cözünürlügü
yüksek geldigi icin tomtom yüklensede acildiginda siyah ekran göstermekte.
benim tavsiyem Navigon veya Sygic yükle her ikiside problemsiz calisir Navigon cok cok daha kullanisli bana göre
tomtomdanda Sygic,danda görünüm olarak Sygic daha hos olsada Navigon bana göre daha iyi istersen sen her
ikisinide yükle denersin ister her ikisini istersen tek begendigini birakirsin...

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Navitel de güzel.

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Navitel de güzel.
evet Navitelde güzel fakat maplari cok büyük vede tlf,nun hafizasinda kullanmayip sd karta kullanmak istendiginde tlf,nun
hafizasinda Navitel klasörününde kalmasi gerekiyor yani digerlerine nazar cok yer kapliyor onun icin tam göze giremedi
avrupada Türkiyede bilmiyorum ne kadar ileride ama sen hazir yazmisken yenisi cikti mapslarin Türkiye mapsini ekliyeyim
sunum bölümüne...

Son düzenleme:
Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
evet Navitelde güzel fakat maplari cok büyük vede tlf,nun hafizasinda kullanmayip sd karta kullanmak istendiginde tlf,nun
hafizasinda Navitel klasörününde kalmasi gerekiyor yani digerlerine nazar cok yer kapliyor onun icin tam göze giremedi
avrupada Türkiyede bilmiyorum ne kadar ileride ama sen hazir yazmisken yenisi cikti mapslarin Türkiye mapsini ekliyeyim buradaki
sunum bölümüne...
Hangisinin haritası?

esmeerr

esmeerr

Üye
Grand neo da yapamadım yardimci olurmusunuz

Üst Alt