Sygic v16.4.5 Apk tomtom(ta)2016.06+Here(nt)2016.03 Maps

Sponsorlu Bağlantılar

dark3434

Üye
Ben bu tomtomun bütün versiyonlarını kurdum şu anda bu sürüm yüklü ve sizi takip efiyorum sizin paylaştığınız apk sürümlerini kullanıyorum,bu sorundan size bahsetmiştim, sizde bana bulunduğum ülkede çalışıyor dediniz,ayarlardan kastınız ne yapmalıyım yardımcı olursan sevinirim,söylediğim gibi bugüne kadar radsr,kamera ve trafik ışıkları hiçbir sürümde çıkmadı,ypksa ücretli sürümü satın almak gerekiyor.

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım gerekli ayarkarı yapamıyosundurTürkiye,yi kasadıktan sonra
göstermemesi için hiç sorun yok

dark3434

Üye
Maledf bende böyle bir menü çıkmıyor. Kamera ve radar adı geçen menü hiç yok.sadece sesler ve uyarılar menüsünde uyarı türleri ve trafik durumu menüsü var.farklı bir uygulamamı resim yüklemeyi bilmiyorum siteye yoksa bir ekran resmi göndericem,yada mail verirseniz gönderirim.

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım menü gir ikinci ayar bölümünde yuvarlak bölümden ikinci
ayarlara geçeceksin o bölümde sesler bölümünde.

dark3434

Üye
Zaten dediğiniz gibi yapıyorum. İyi bir kullanıcıyımdır.sol alt köşede dişli şeklinde ayarlar menüsünden sesler ve uyarılar bölümüne zaten giriyorum,ama içinde kamera veya radar ayarı ile ilgili hiçbir ibare ve menü yok.

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
arkadasim eger yüklerken bir hata yapmadiysan veya radarlari iptal olarak basmadiysan bu sekilde cikmasi gerekir
eger cikmiyorsa tamamen temizle yani kaldir yeniden yükle
Screenshot_2016-11-23-22-28-59.png

Üst Alt