Sygic 17.1.2 beta full

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

halboy66

Üye
    Konu Sahibi
Sygic 17.1.2 beta full

Artık başlangıç noktası (rota seçimi) ekleyebilir, her POİ ayrıntısında GPS koordinatlarını görebilir,
yakındaki Sygic seyahat yerlerini çıkarabilirsiniz.
Birçok çökme düzeltildi!

Kurulum detayları açıklamalı olarak dosya içinde mevcut

Kurulum:

1. Önceki sürümü kaldırın ve varsa Sygic klasörünü silin.
com.sygic.aura klasörünü Android/data içine kopyalayın
16.05.2017

2. sygic/map içindeki tur-ta.2017 dosyasını Android/data/com.sygic.aura klasörü /files/maps içine kopyalayın
Yeni Türkiye Tomtom 2017.01 haritası

3.Diğer tomtom 2017.01 ülke haritaları için
mapdownloader17_1_0_(12.05.2017)

4.Turkish Loquendo TTS (cadde ve sokak isimleri söyler)
Loquendo TTS klasörünü, dahili hafıza dizinine kopyalayın okadar başka işlem yapmanız gerekmiyor.

5.İki apkdan birini yükleyin.
a) Patched apkyı yükleyin
Sadece tomtom haritaları için

6.Patched apkyı yükleyin
Here ve tomtom haritaları için

tivatetrial_useful_for_nt_maps_or_ta_maps.apk

7.Açılışta takılma olursa cihazınızı kapatıp açın

8.İlk adres aramada uygulamadan çıkabilir.Sygici tekrar başlatın,düzelir

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: veliahht01, mhmtkrtp, mimic1299 ve 2 diğerleri

aozaslan66

Üye
iyi geceler usta.android cihazıma indirdim yükledim.sygic aç dediğimde çevrimdışı kullanım için haritaları indirin diyor.ad ve e posta adresi istiyor.yazıp yükle dediğimde %9 da kalıyor.nasıl çözebilirim tşk.ler

yargic50

Üye
aynı sorun bendede var haritayı map klasörüne atmama rağmen cevirimdışı harita yüklememi istiyor
hem paylaştığınız haritayı indiriyoruz hem cevirimdışı indiriyoruz ne anlamı kalıyorki haritayı map klasörüne atmamızın ????

halboy66

Üye
    Konu Sahibi
daha önce cihazınızda sygıc yüklü ise tum dosyalarını silin kalıntı kalmasın daha sonra işlemleri yapın sorun olmaması gerekiyor tek sorun ilk adres rotasında sizi programdan atabilir tekrar girdiğinizde sorun olmaz düzgün çalışıyor here haritalarında sorun verebilir tomtomda sorun yok

yargic50

Üye
daha önce cihazınızda sygıc yüklü ise tum dosyalarını silin kalıntı kalmasın daha sonra işlemleri yapın sorun olmaması gerekiyor tek sorun ilk adres rotasında sizi programdan atabilir tekrar girdiğinizde sorun olmaz düzgün çalışıyor here haritalarında sorun verebilir tomtomda sorun yok
hocam herşeyi sildim apk yeniden yükledim sürekli çevirimdışı harita indir diyor sizin paylaşmış olduğunuz heremi tomtom haritasımı ??? ayrıca bu akp larda sokak kapı no yazabilecek apk yokmudur saygılar.

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
Loquendo TTS klasörünü, dahili hafıza dizinine kopyalayın

yaptım ama olmadı ya telden başka bir çözümün var mı hafıza kartına kurdum

halboy66

Üye
    Konu Sahibi

yaptım ama olmadı ya telden başka bir çözümün var mı hafıza kartına kurdum

hocam kurulumda sesler kapalı sadece alttaki işlemi yapman yeter

hocam herşeyi sildim apk yeniden yükledim sürekli çevirimdışı harita indir diyor sizin paylaşmış olduğunuz heremi tomtom haritasımı ??? ayrıca bu akp larda sokak kapı no yazabilecek apk yokmudur saygılar.
konu başlığında anlatımı düzenledim işlemleri yaparsanız harita indirmenizi istemez kapı nolar 2017 haritaların hepsinde sıkıntılı
iyi geceler usta.android cihazıma indirdim yükledim.sygic aç dediğimde çevrimdışı kullanım için haritaları indirin diyor.ad ve e posta adresi istiyor.yazıp yükle dediğimde %9 da kalıyor.nasıl çözebilirim tşk.ler
konuyu düzenledim haritayı yükleme konusuna dikkat ederseniz programı açtığınız anda kullanmaya başlarsınız harita indirmenizi istemez

• Beğen
Tepkiler: konyalimehmet

yargic50

Üye

anladığım kadarıyla ben sokak ismi ve noyu girersem bahsettiğiniz Loquendo TTS söyler dimi
örn: a caddesi b sokak no 19 girmem gerekiyor ki bana söylesin ????
dahili hafıza dediğiniz sygic klasörü ile alakası yok dimi telefonun kendi hafızasına başlıbaşınca bu klasörü atacağız.

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
ben sd ye kurdum ondan görmüyor senin verdiğin ttsler görmüyor kendi orjinallerinde sıkıntı yok

aozaslan66

Üye
halboy66 ustam indirdiğim zipli dosyayı masa üstüne çıkardığımda iki tane apk,bir tane tex kurulum yazılı dosya ve 4 tane klasör oluşuyor.bu klasörleri nasıl birleştireceğim sanırım hatayı orada yapıyoruz.hangi klasörü nereye ekleyeceğiz açıklayıcı şekilde yazabilirmisin.kusura bakma birkaç yıldır konuya uzak kaldım.ilk önce com.sygic aura klasörünü açtım.içinde spedcam,wlc ve contento info var.sonra sygiç klasöründeki maps klasörünüde içine attım toplam dört klasör oldu.bundan snra ne yapacağız onu çözemedim.

halboy66

Üye
    Konu Sahibi
ben sd ye kurdum ondan görmüyor senin verdiğin ttsler görmüyor kendi orjinallerinde sıkıntı yok

hocam yazdığım gibi dahili hafızada sorunsuz çalışıyor bende
halboy66 ustam indirdiğim zipli dosyayı masa üstüne çıkardığımda iki tane apk,bir tane tex kurulum yazılı dosya ve 4 tane klasör oluşuyor.bu klasörleri nasıl birleştireceğim sanırım hatayı orada yapıyoruz.hangi klasörü nereye ekleyeceğiz açıklayıcı şekilde yazabilirmisin.kusura bakma birkaç yıldır konuya uzak kaldım.
hocam indirdiğin zipli dosya içinde kurulum diye txt dosyasını oku hangi apk neye yarar dosya nereye konacak hepsi yazıyor aynı konu başlığında da yazıyor

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
hocam yazdığım gibi dahili hafızada sorunsuz çalışıyor bende
çok yer kapladığı için sd kendi seslerini kullanmaya devam
ekran görüntüsünü koyabilirmisin gelişmiş tts içinde görüyor dimi

halboy66

Üye
    Konu Sahibi
çok yer kapladığı için sd kendi seslerini kullanmaya devam
ekran görüntüsünü koyabilirmisin gelişmiş tts içinde görüyor dimi
hocam ayarlar/sesler uyarılar/ses/turkçe gelişmiş ses/gelişmiş(TTS)sesler bu sekilde sorunsuz kullanıyorum ama pekde kullandığım program değildir
ben genelde kendi uyarınızı ayarlayını seçip kendim uyarı şeklini yazıp kullanıyorum tts i

aycan54

Üye
Teşekkürler.

aozaslan66

Üye
halboy 66 ustam com.sygic.aura klasörünü nasıl içinde olan android klasörüne kopyalayacağız ki.android klasörü zaten kendi içinde.sygic klasöründe olan map içindeki turta yı com.sygic.aura klasörü içindeki maps içine kopyalayabiliyorum.kısaca boş bir sd karta com.sygic.aura klasörünü atıyorum.içindeki maps klasörüne turtayı da atıyorum.ayrıca apk yide sd karta atıyorum.tts dosyasını telefonun hafızasına kopyalıyorum.sonra apk yi kuruyorum.buraya kadar bir hatam yok sanırım.

halboy66

Üye
    Konu Sahibi
halboy 66 ustam com.sygic.aura klasörünü nasıl içinde olan android klasörüne kopyalayacağız ki.android klasörü zaten kendi içinde.sygic klasöründe olan map içindeki turta yı com.sygic.aura klasörü içindeki maps içine kopyalayabiliyorum.kısaca boş bir sd karta com.sygic.aura klasörünü atıyorum.içindeki maps klasörüne turtayı da atıyorum.ayrıca apk yide sd karta atıyorum.tts dosyasını telefonun hafızasına kopyalıyorum.sonra apk yi kuruyorum.buraya kadar bir hatam yok sanırım.
Kardeşim yol şu şekilde -
1-telefon dahili hafıza içindeki android klasörünün içinde data klasörü var - com.sygıc.aura klasörünü onun içine kopyalayacaksın.
2-sygıc klasörünün içinde +maps klasörünün içindeki tur-ta yı
3-com.sygıc.aura klasörünün içindeki maps klasörünün içine kopyalacaksın
4-Loguendo klasörünü cihazın hafızasına ana depoya kopyalayacaksın
5-s1712c_useful yazan apk.yı kuracaksın ve kullanmaya başlayacaksın turkiye haritası yeter dersen maps downloder programını kurmana gerek yok
6-ses aç yaparsan resimlerdeki gibi tts kullanabilirsin

yargic50

Üye
halboy66 hocam bunu yüklemeden önce igo nextgen denedim kullanamadım sildim yalnız igo da farkettimki
radarları göstermekteydi sygic te speedcam olmasına rağmen ve heryerini karıştırmama rağmen radarları göstertemedim
birkaç radar konularını avrupa türkiye adında eklemişiniz indirdim speedcam klasörünün içindekileri sildim diyerlerini yapıştırdım yine olmadı sygic sevdim hocam bunu bi çözersem süper olacak saygılar.

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
halboy66 hocam bunu yüklemeden önce igo nextgen denedim kullanamadım sildim yalnız igo da farkettimki
radarları göstermekteydi sygic te speedcam olmasına rağmen ve heryerini karıştırmama rağmen radarları göstertemedim
birkaç radar konularını avrupa türkiye adında eklemişiniz indirdim speedcam klasörünün içindekileri sildim diyerlerini yapıştırdım yine olmadı sygic sevdim hocam bunu bi çözersem süper olacak saygılar.
sen yaklaşınca radarlar çıkıyor uyarı veriyor

yargic50

Üye
sen yaklaşınca radarlar çıkıyor uyarı veriyor
igo gibi haritada gösterme şansı yokmu yani hangi anacaddede veya kırmızıışıkta takılı gibi ????
birde hocam bu programda il mahalle sok gibi arama bulamadım gitmek istediğim yere birtürlü gidemedim sonuç gösteriyor ama nokta atışı yok bana bu şekilde olan bir apk önerirmisin eskide olsa sorun deyil yeterki harita güncel olsun.

Son düzenleme:
konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
igo gibi haritada gösterme şansı yokmu yani hangi anacaddede veya kırmızıışıkta takılı gibi ????
birde hocam bu programda il mahalle sok gibi arama bulamadım gitmek istediğim yere birtürlü gidemedim sonuç gösteriyor ama nokta atışı yok bana bu şekilde olan bir apk önerirmisin eskide olsa sorun deyil yeterki harita güncel olsun.
maaalsef nokta atışı yok bende ondan yakınıyorum.yapımcısına yazdım ama dönüş yapmadılar belki ğilerki sürümlerinde olabilir.O konuda igo daha ii ben ikisine kullanıyorum sygic daha sade ve akıcı ama igo görsel yönünden daha ii sağlam bir scheme bulursan igo daha ii

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt