Tigana; İzledi,beğendi Ve Istedi...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B@TuH@N

B@TuH@N

Üye
    Konu Sahibi
Tigana; İzledi,beğendi Ve Istedi...
<span style="color:#FF0000">Tigana; İzledi,beğendi ve istedi...</span>

Süper Lig&#39;de Fenerbahçe&#39;nin Vestel Manisa karşısında hezimet yaşadığı maçı seyreden Tigana, gecenin yıldızını çok beğendi. İşte haberin ayrıntılar:

V.Manisa-F.Bahçe maçını televizyondan izleyen Tigana, hat-trick yapan gecenin yıldızı Sinan Kaloğlu için kararını verdi: Onu istiyorum

Oktay&#8217;a söyledi
Teknik direktör Jean Tigana, Beşiktaş&#8217;ta bekleneni veremediği için kiralanan Sinan Kaloğlu&#8217;nu geri istedi. Televizyondan izlediği Vestel Manisaspor-Fenerbahçe karşılaşmasının bitiminde Asbaşkan Kıvanç Oktay ile görüşen Fransız çalıştırıcı, Rüştü&#8217;nün kalesine 3 gol birden bırakan genç oyuncu hakkında şunları söyledi: &#8220;Hücumdaki eksiklerimizi kapatabilir. Kontrataklarda etkili ve belki de her deplasmanda faydalanabileceğimiz bir oyuncu. Onu istiyorum...&#8221;

Artık gün sayıyor
Yönetimin de aynı görüşte olduğunu belirten Oktay, &#8220;Tecrübe kazanması ve maç eksiği yaşamaması için iki yıldır kiralıyoruz. Çok taliplisi çıktı, ama satmadık. Bana göre, milli takımın da gelecekteki yıldızlarından biri olacak&#8221; karşılığını verdi.

Genç oyuncu ise, &#8220;Umarım bu performansımı Beşiktaş&#8217;ta da sürdürürüm. Maç içinde ve sonrasında Fenerbahçeliler&#8217;in bana karşı olan tavrını ise çözemedim. Ben şu an Vestel&#8217;in oyuncusuyum&#8221; dedi.

Kaynak: Fanatik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...