Turgut kaçtı Aslan yakaladı..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
India

India

Üye
    Konu Sahibi
A.Gücü yönetimi önce 1.3 milyon TL’ye Antep’e onay veren başkan Altınyuva’nın imza yetkisini elinden aldı. Sonra 1-1.5 milyon Euro artı 2 genç oyuncuyu kiralamayı öneren sarı-kırmızılılara onay verdi. Transfer ise yarın bitiyor..

A.GÜCÜ’NÜN genç yıldızı Turgut Doğan Şahin, Beşiktaş maçı sonrasında yaşanan köşe kapmacanın ardından G.Antep üzerinden G.Saraylı oldu. G.Antep’in önce A.Gücü Başkanı Sami Altınyuva ile protokol imzalayıp sonra resmi siteden duyurduğu transfer G.Saray lehine sonuçlanırken 48 saatte yaşananlar söyle...

ÖNCE Altınyuva, Beşiktaş maçı öncesi Antep’le 1.3 milyon TL karşılığında el sıkıştı. Maç bitiminde ise A.Gücü’nün hocası Hakan Kutlu, Turgut için protokol imzalayan kendi yönetimini topa tutarken, kulüp menajeri Hikmet Hancıoğlu genç oyuncu ile kayıplara karıştı. Gizli pazarlıkların A.Gücü’ne zarar verebileceği düşüncesiyle Turgut’u kaçırdığı belirtilen Hancıoğlu’nun, oyuncunun G.Saray’a transfer olmasını sağlamak için böyle bir girişimde bulunduğu iddia edildi.

DÜN ise G.Antep transferin bittiğini resmi siteden şöyle duyurdu: “Kulübümüz, Turgut’un transferi için A.Gücü ile 1.3 milyon TL karşılığında anlaşmış ve para peşin ödenmiştir. Turgut’la da prensipte anlaşılmıştır. Ayrıca kulübümüz, Kulüpler Birliği’nde verilen sözün gereğini yerine getirerek, A.Gücü’nün içinde bulunduğu bu durumu fırsat bilmeyip hiçbir oyuncusunu bedava alma yoluna gitmemiştir.” ANCAK başkan Sami Altınyuva’nın imza yetkisinin 3 Ocak’ta A.Gücü yönetimi tarafından elinden alındığı ortaya çıktı.

2 KATINI ÖNERDİ!
Turgut da henüz G.Antepspor’a imza atmadığı için ibre bir anda G.Saray’a döndü. Uzun zamandır genç yıldızla ilgilenen Aslan, 1-1.5 milyon Euro (neredeyse Antep’in teklifinin 2 katı) ve parası kendileri tarafından karşılanacak 2 genç oyuncunun kiralamayı teklif etti. Sarı-kırmızılıların en geç yarın Turgut’la sözleşme imzalaması bekleniyor.

‘Önceliğim 3 Büyükler’
G.ANTEP’E transfer olduğu iddia edilen T.Doğan Şahin, haberleri televizyondan öğrendiğini ancak kimse ile anlaşmadığını söyledi. Genç futbolcu, “Ben kulübümün menfaatleri doğrultusunda iyi bir takıma gitmek isterim. Kulübüm Antep’le anlaşmış olabilir ama ben daha sözleşme imzalamadım. Benim önceliğim 3 Büyükler” ifadelerini kullandı.
 
  • Beğen
Tepkiler: SHS


ssercan

Üye
Ankaragücü'nün transfer yasağı var oyuncu falan kiralık alamaz. Hikaye.
 
greenmile

greenmile

Üye


adam gaziantepte para peşin ödenmiş
 
arslansem

arslansem

Üye
Vazgeçildi
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt