ThreadSMS Lite v1.97.4 Türkçe S60v3-v5 SymbianOS9.x Uns. By YusufEMRE (Mesajlarınızı Renklendirin)

Konu Sahibi
ThreadSMS Lite v1.97.4 Türkçe S60v3-v5 SymbianOS9.x Uns. By YusufEMRE (Mesajlarınızı Renklendirin)
ThreadSMS Lite V1.97. (4) Turkish
S60v3/S60v5 SymbianOS9.x Unsigned By YusufEMRE

Çeşitli stillerde mesajlaşabileceğiniz Gelişmiş bir mesajlaşma programıdır.
Mükemmel bir kinetik kaydırma özelliği var.
Herkese tavsiye ederim. Güle Güle Kullanın

Ekli dosyalar

Tepkiler: gungor17, melekcocuk, ridoo28 ve 11 diğerleri

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

tşkler eline sağlık indirdim e 65 e yüklemeye çalışıyorum sertifika hatası veriyor nasıl yükleye bilirim başka programları yükleye biliyorum sadece bu programı yüklemedi

rkap

Üye
eyvallah kardeş

Konu Sahibi
tşkler eline sağlık indirdim e 65 e yüklemeye çalışıyorum sertifika hatası veriyor nasıl yükleye bilirim başka programları yükleye biliyorum sadece bu programı yüklemedi

Cihazını hac*klemen lazım kardeş

av.AK

Üye
5320e yükledim sorunsuz ama uygulama açılmıyor

taludze

Üye
Samsung HD i8910 yüklenmiyor güncelleştirme hatası kardeş ne yapmamız lazım ?

--------------- Ekleme ---------------

kardeş i8910'a yükledim hata daha eski sürümün yüklü olmasından kaynaklanıyomuş üzerine yükleyemiyodu sildim öle yükledim bende oldu ama şimdide başka bi sorun var benim telefon hx-v7 versiyonu var hx genelde de romlarda threadsms'i mesajların içine koyuyo ve uygulamalara simgesi gelmiyo acaba onu nasıl yaparım bi bilgin varmı ?

emeğine sağlık çok güzel pro
5320xm de sorunsuz çalıştı..

pRime.

Üye
Emeğine sağlık Hocam
süper vallaha.

MaNgLeR

Üye
Güzel Ama diğer eski sürümünde olan Sohbet arayüzünde "Buble" olan teması bu sürümde yok.. Eksiklik olarak şimdilik bunu tespit ettim..

ferkan

Üye
bende nokia E72 cihazıma yükledim cok güzel çalışıyo ancak tekbir arayüz var baska yok. programı koyduğun 1. sayfadaki resimde o sekilde gözükmüyor. o temaları yani arayüzü nasıl aktif edicem yada nasıl yükliycem. bilgi verebilirmisiniz...

zempo

Üye
kardes bu 3kelıme yazınca yukarıda hemen 2 ye gecıya azda yazınca 3 e 3 sms parasımı kesecek

Haydar

Emekli Yönetici
teşekkürler güzelmiş