Terimden şok cevap

 • 20 Ekim 2010
 • 832 Okunma
 • 20 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

 1. Galatasaray'da Başkan Adnan Polat ile Fatih Terim, saat 14:00'te kritik bir görüşme yaptı. Rijkaard'ın gönderildiğine dair resmi açıklamanın ardından yeni teknik direktör arayışlarına hız veren Polat, takımın başına geçmesini istediği Fatih Terim'den ret yanıtı aldı.
  Ankaragücü karşısında alınan 4-2'lik mağlubiyetin ardından Pazartesi günü toplanan Galatasaray Yönetim Kurulu, "Önemli kararlar aldık. Önümüzdeki günlerde bilgilendireceğiz" açıklamasını yaptı. Ve beklenen gelişme bugün gerçekleşti. Resmi internet sitesinden Frank Rijkaard ve yardımcıları ile yolların ayrıldığı açıklandı. Galatasaray'da yeni teknik direktörün kim olacağı merakla beklenirken, takımın başına geçmesi beklenen en kuvvetli aday Fatih Terim'di.
  ÜÇÜNCÜ TERİM DÖNEMİ BAŞLAMADI
  NTV Spor Haber Müdürü Haluk Yürekli, konuk olarak katıldığı 14-16 programında önemli açıklamalar yaptı. Yürekli, Adnan Polat ile Farih Terim arasında saat 14:00'te bir görüşme yapıldığını açıkladı. Ancak görüşmeden beklenen karar çıkmadı. Takımın başına geçmesi istenen Fatih Terim, Polat'ın teklifini geri çevirdi.
  ŞÜKÜR'ÜN GÖNLÜ ALINDI
  Galatasaray'da fotoğraf her geçen an biraz daha netleşiyor. NTV Spor Muhabiri Özgür Buzbaş, Fatih Terim'den önce Hakan Şükür ile biraraya gelen Adnan Polat ve Murat Yalçındağ'ın, Şükür'e herhangi bir telifte bulunmadığını söyledi.
  Özgür Buzbaş, Polat-Üstündağ ikilisinin, daha önce sportif direktörlük teklifi yapmalarına rağmen Terim'le görüşmelerin başlaması üzerine Şükür'ün gönlünü aldıklarını ve efsane futbolcu ile görüş alışverişinde bulunduklarını açıkladı.
   


  Yazan: haltie
  e1b1 bunu beğendi.
 2. tşk..
   
 3. :hmmm tsk. saol.. :bablik: dışında yorumlarınıda okumak isteriz.!!
   
 4. ben olsam bende gelmezdim gs ye bu haliyle
   
 5. Tugay varmış listede şimdide bence göndermekle çok büyük hata yapıldı
   
 6. o daha önce td lik yaptımıydı :hmmm
   
 7. yapmadı sanırım
   
 8. bu yönetimle kim çalışır allah aşkına adam haklı gelmemekte
   
 9. tugay veya a.avcı gelebilir...
   
 10. Bir Terim bir başkası böyle mi olaçak hep... En iyisini yapmış Fatih Terim...(; Zaten severim terim bir kez daha alkışladım...
   
 11. Bende gelmezdim :D
   
 12. Ben olsam ben de gelmezdim.Bu yönetim yapısıyla kim çalışır Allah aşkına?
   
 13. rijkaardın başını yediler yazık oldu
   
 14. Zaten seni getirçeklerini pek sanmam...:D
   
 15. :ehe:ehe
   
 16. beni ne klüpler istedi ben gitmedim :pro:
   
 17. hagi tugay hayırlı olsun:)
   
 18. İyi yapmışsın...:D
   
 19. ailevi sebepleri öne sürmüş:hmmm hagi ve tugay bencede daha iyi zaten.hayırlı olsun tekrardan
   
 20. En doğrusunu yaptı ... Hakan şükürlede alay ettiler. hakan şükür'de iyi etti biraz başarısız olsun hagi'de patlarlar.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/01/2019 - 04:39