Terimden şok cevap

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
Terimden şok cevap

Galatasaray'da Başkan Adnan Polat ile Fatih Terim, saat 14:00'te kritik bir görüşme yaptı. Rijkaard'ın gönderildiğine dair resmi açıklamanın ardından yeni teknik direktör arayışlarına hız veren Polat, takımın başına geçmesini istediği Fatih Terim'den ret yanıtı aldı.
Ankaragücü karşısında alınan 4-2'lik mağlubiyetin ardından Pazartesi günü toplanan Galatasaray Yönetim Kurulu, "Önemli kararlar aldık. Önümüzdeki günlerde bilgilendireceğiz" açıklamasını yaptı. Ve beklenen gelişme bugün gerçekleşti. Resmi internet sitesinden Frank Rijkaard ve yardımcıları ile yolların ayrıldığı açıklandı. Galatasaray'da yeni teknik direktörün kim olacağı merakla beklenirken, takımın başına geçmesi beklenen en kuvvetli aday Fatih Terim'di.
ÜÇÜNCÜ TERİM DÖNEMİ BAŞLAMADI
NTV Spor Haber Müdürü Haluk Yürekli, konuk olarak katıldığı 14-16 programında önemli açıklamalar yaptı. Yürekli, Adnan Polat ile Farih Terim arasında saat 14:00'te bir görüşme yapıldığını açıkladı. Ancak görüşmeden beklenen karar çıkmadı. Takımın başına geçmesi istenen Fatih Terim, Polat'ın teklifini geri çevirdi.
ŞÜKÜR'ÜN GÖNLÜ ALINDI
Galatasaray'da fotoğraf her geçen an biraz daha netleşiyor. NTV Spor Muhabiri Özgür Buzbaş, Fatih Terim'den önce Hakan Şükür ile biraraya gelen Adnan Polat ve Murat Yalçındağ'ın, Şükür'e herhangi bir telifte bulunmadığını söyledi.
Özgür Buzbaş, Polat-Üstündağ ikilisinin, daha önce sportif direktörlük teklifi yapmalarına rağmen Terim'le görüşmelerin başlaması üzerine Şükür'ün gönlünü aldıklarını ve efsane futbolcu ile görüş alışverişinde bulunduklarını açıkladı.

• Beğen
Tepkiler: e1b1

e1b1

e1b1

Üye
tşk..

Samsun55''

Samsun55''

Üye
ben olsam bende gelmezdim gs ye bu haliyle

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
Tugay varmış listede şimdide bence göndermekle çok büyük hata yapıldı

Samsun55''

Samsun55''

Üye
o daha önce td lik yaptımıydı :hmmm

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
yapmadı sanırım

Love Prince

Love Prince

Üye
bu yönetimle kim çalışır allah aşkına adam haklı gelmemekte

JayJayyy

Üye
tugay veya a.avcı gelebilir...

'Davut

'Davut

Üye
Bir Terim bir başkası böyle mi olaçak hep... En iyisini yapmış Fatih Terim...(; Zaten severim terim bir kez daha alkışladım...

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Bende gelmezdim :D

arslansem

arslansem

Üye
Ben olsam ben de gelmezdim.Bu yönetim yapısıyla kim çalışır Allah aşkına?

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
rijkaardın başını yediler yazık oldu

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
hagi tugay hayırlı olsun:)

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
ailevi sebepleri öne sürmüş:hmmm hagi ve tugay bencede daha iyi zaten.hayırlı olsun tekrardan

fuatfurit

Üye
En doğrusunu yaptı ... Hakan şükürlede alay ettiler. hakan şükür'de iyi etti biraz başarısız olsun hagi'de patlarlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt