Tema Edit İsteği :)

Sponsorlu Bağlantılar

Symbianizer

Symbianizer

Üye
    Konu Sahibi
Bitti mi :naughty:

okankayci

okankayci

Üye
beceremedım daha :D

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
  • Beğen
Tepkiler: asigsasi ve Symbianizer
okankayci

okankayci

Üye
Yav o kadar tema nasıl oldu :D
Bişey eksik olmalı :hmmm

Ama o kadar tema var bende nşiye olmuyo abi :ağlarım:
:D
şimcik dosya turu olarak png desteklıyor fakat sonra nedense sısteme tanımlı arkaplanı kullanıyor o temalar zaten şeffaf bn sadece duzenlemeler yaptım neden baska temaya aktarınca olmuyo bnde merak edıyorm uidsinide tam olarak bılmıyorm deneme yanılmayla anca :D

okankayci

okankayci

Üye
Duvar kagidini kesip üst bara koymuşlar yani sefaf degildir o,
Duvar kagidini değiştirip on izleme at bakalim
Visuo Crysoft 6 - MaxiCep
Visuo Crysoft 2 - MaxiCep
buyur bunlarıda bn degıstırdım üst bar şeffaf ve şöyle bi durum var o şeffaflık arka plan olarak backgroundı kullanıyor eğer homescreen backgroundı kullansa arka planları degıstırınce oda degısır ama oyle olmadıgı ıcın sadece background degısınce degısıyor

Symbianizer

Symbianizer

Üye
    Konu Sahibi
Ya duvar kağıdının üst kısmını kesip top bara atcan işte yapmışsın zaten önceden de :D
Bildirimler menüsünün rengine de ondan cherry red in kodunu verdim ya uyumlu olur :D

asigsasi

asigsasi

Üye
Visuo Crysoft 6 - MaxiCep
Visuo Crysoft 2 - MaxiCep
buyur bunlarıda bn degıstırdım üst bar şeffaf ve şöyle bi durum var o şeffaflık arka plan olarak backgroundı kullanıyor eğer homescreen backgroundı kullansa arka planları degıstırınce oda degısır ama oyle olmadıgı ıcın sadece background degısınce degısıyor
bunlar nasıl şeffaf bildiğin resim eklenmiş :)
resimdeki üst bara dikkat :)
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb ve Symbianizer
okankayci

okankayci

Üye
bunlar nasıl şeffaf bildiğin resim eklenmiş :)
resimdeki üst bara dikkat :)
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
anla bu farklı istersen dene aç temayı backgroundı değiştir üst barda değişiyor :)
Ya duvar kağıdının üst kısmını kesip top bara atcan işte yapmışsın zaten önceden de :D
Bildirimler menüsünün rengine de ondan cherry red in kodunu verdim ya uyumlu olur :D
bak şimdı anlatıyorm ama bısey degısmıyor temanın üst barı şeffat ve bundan dolalyı backgroundı gösterıyor home backgroundı gostermedıgı ıcın resmı degıstırdıgımızde degısmıyor bunu o temaya edıtlemek için uidlerını bılmek gerekır fakat hangısı oldugunu tam olarak bılmedıgımden bısey degısmıyor :)

asigsasi

asigsasi

Üye
anla bu farklı istersen dene aç temayı backgroundı değiştir üst barda değişiyor :)

bak şimdı anlatıyorm ama bısey degısmıyor temanın üst barı şeffat ve bundan dolalyı backgroundı gösterıyor home backgroundı gostermedıgı ıcın resmı degıstırdıgımızde degısmıyor bunu o temaya edıtlemek için uidlerını bılmek gerekır fakat hangısı oldugunu tam olarak bılmedıgımden bısey degısmıyor :)
daha önce değiştirdim ama üst bar değişme di ?

okankayci

okankayci

Üye
daha önce değiştirdim ama üst bar değişme di ?
bende denedım değişmedı çünkü backgroundı siyah oldugu için aynen kalıyor

toolbar harıc oldu onuda halledıcm :D

• Beğen
Tepkiler: Symbianizer