general mobile discovery tema

Sponsorlu Bağlantılar

ARİF MARAŞ

ARİF MARAŞ

Üye
    Konu Sahibi
general mobile discovery tema
artık kasan reklam veren launcherlere gerek yok işte gm discovery için orjinal temalar

1-) S4 Teması

buda kitkat

bu da htc tema

buda xperia tema

buda xiaominin miu teması

ios7

fb tema

bjk tema

gs tema

galatasaray.gnz — Yandex.Disk
wp tema

s5 tema

bu biraz uzun kurulum istiyo
Öncelikle temamızı indiriyoruz.

1. Zip olarak indirdiğimiz dosyamızı çıkartıyoruz. Sonrasında usb kablosu ile telefonumuzu bağlıyoruz.
  2. Zip uzantılı dosyamızı çıkardığımızda 5 adet dosya gözükmektedir. Biz bu dosyalardan tema dosyası haricindeki dosyaları telefona gönderiyoruz.
  3. Tema dosyası içindeki uygulamayı theme adlı dosyaya kopyalıyoruz.
  4. Kilit ekranı uygulamamızı yüklüyoruz.
  5. Sonrasında Ayarlar>Güvenlik>Ekran kilidi>Yok olarak ayarlıyoruz.
  6. Kilit ekranı uygulamamızı açıp ekran kilit efektine tıklıyoruz.
  7. Işık efekti=S4 Dalgalanma efekti=S3 Sulu Boya efekti=Note 3 Particle effect=S5 Herhangi birini seçebilirsiniz.
  8. Kişileştirme>Ekran kilit duvar kağıdı>Varsayılan S5 duvar kağıdıdır ,Sistem Duvar kağıdı o anki olan duvar kağıdı, Özel dediğimiz zaman foto seçmeniz için galeriye yönlendirir.
  9. Yine kişileştirmeden üstte gözükecek yazı değiştirilebilir.
  10. Ana menüde kısayollardan ekran kilidi kısayollarını ayarlayabilirsiniz.
  11. Tema>Frkntheme seçin
  12. Sonra galeriden duvar kağıdımızı ayarladıktan sonra ayarlardan zil, bildirim, sms seslerini ayarlıyoruz
kurulum telefon hafıza içerisindeki themenin içindeki zip klasörüne atın

Son düzenleme:

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Paylasim icin teşekkürler. İos7 link yok?

• Beğen
Tepkiler: ARİF MARAŞ
Gönüldaş

Gönüldaş

Üye
Arkadaşlar bu tür temaları nasıl yapıyorlar yani imaj değişikliği değil de bu tema oluşturulurken hangi program kullanılıyor.

ARİF MARAŞ

ARİF MARAŞ

Üye
    Konu Sahibi
Tema dosyasını bilgisayara at winrar ile açıp sihirbazı kullanarak dosyaları masa üstüne çıkar sonrasında klasör içersinde hepsinin icon ve resim dosyalarını bulup değiştirebilirsin tabi bunu yapmak içinde photosop gibi bir programa ihtiyacın var değiştirdiğin icon ve arkaplan resimlerinin boyutları aynı olması lazım yada daha basit bir yöntem söylüyeyim s4.gnz dosyasının dışında arama ekranı beyaz renk olan bir tema dosyası daha bul illaki vardır ikisinise winrarla masaüstüne çıkar bulduğun beyaz renkli arama ekranı dosyasını s4.gnz dosyasını winrarla açarak ilgili klasörüne at ve değişikliği kaydet not alıntıdır

Gönüldaş

Gönüldaş

Üye
Tema dosyasını bilgisayara at winrar ile açıp sihirbazı kullanarak dosyaları masa üstüne çıkar sonrasında klasör içersinde hepsinin icon ve resim dosyalarını bulup değiştirebilirsin tabi bunu yapmak içinde photosop gibi bir programa ihtiyacın var değiştirdiğin icon ve arkaplan resimlerinin boyutları aynı olması lazım yada daha basit bir yöntem söylüyeyim s4.gnz dosyasının dışında arama ekranı beyaz renk olan bir tema dosyası daha bul illaki vardır ikisinise winrarla masaüstüne çıkar bulduğun beyaz renkli arama ekranı dosyasını s4.gnz dosyasını winrarla açarak ilgili klasörüne at ve değişikliği kaydet not alıntıdır
Arkadaşım bu yöntemi çok iyi biliyorum buna bence imaj lama denir. Benim bahsettiğim winrarla değil bu gnz dosyasının temeli ne inmek gnz dosyasını oluşturan program varmıdır? Hem photoshop benim ilgi alanıma girer.

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
:tşk: güzel temalar var içlerinde

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Tesekkurler

SHS

SHS

Üye
Ben yapacam yeni