teli hackleyemeyenler bi de bunu deneyin Drakkarios(hack) v2.01(3)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

coco841

Üye
n95 in bütün versiyonlarına gecerlimi yada versiyon kaça kadar bu v35 heckliyomu ??

gunesinoglu

gunesinoglu

Üye
Daha önce hack programları verilmiş ancak bu biraz farklı gibi sanki yapamayan arkadaşlar birde bunu deneyin...
tarafımca normal N73 de denedim kullanılabilir...istediğim bütün programları sorunsuzca yüklüyorum...
sizde deneyip görüşlerinizi aktarabilirsiniz...

-Telefonlarınıza yeni versiyon attıktan sonra hala diğer yöntemlerle hack işlemini başaramadıysanız aşağıdakileri yapın.

-Yöntem Drakkarious'a aittir.
-Bu yöntemle bütün unsigned uygulamaları normal olarak kurabileceksiniz. Aynı zamanda süresi geçmiş sertifika uyarılarını da almayacaksınız.
Unsigned, Signed, Binpda, Non-Binpda, Süreli sertifikalı, Sertifikası geçmiş, kırılmış n-gage oyunları vs. vs. hepsini bu yöntemle hiç uğraşmadan kurabileceksiniz.

-Bu işlemleri sadece bir kere yapacaksınız(tabi formatlarsanız yeniden yapacaksınız)

Telefonunuzun tarihini 15.05.2007 e ayarlayın.
Bu uygulamayla (drakkarious.sis) telefonunuza
CapsOn
CapsOff
HelloCarbide
X-plore
yüklemiş olacaksınız.

drakkariousu yüklerken model sorar tele uygun olanını seçin,

Pre-FP1 devices:
-------------------
Nokia N77
Nokia E61i
Nokia E65
Nokia N93i
Nokia N91 8GB
Nokia E62
Nokia E50
Nokia 5500
Nokia N93
Nokia N73
Nokia N80
Nokia N71
Nokia N92
Nokia E70
Nokia E60
Nokia E61
Nokia 3250
FP1 devices:
---------------
Nokia 6124 classic
Nokia N82
Nokia N95-3 NAM
Nokia E51
Nokia N95 8GB
Nokia N81
Nokia N81 8GB
Nokia 6121 classic
Nokia 6120 classic
Nokia 5700 XpressMusic
Nokia 6110 Navigator
Nokia E90 Communicator
Nokia N76
Nokia 6290
Nokia N95
FP2 devices
-------------
Nokia 5320 XpressMusic
Nokia N78
Nokia N96
Nokia 6210 Navigator
Nokia 6220 classic

Specific devices
-------------
Nokia 3250 v4.14
Nokia 3250 v4.60
Nokia 5500
Nokia E50
Nokia E51
Nokia E61

Yüklemeyi yaptıktan sonra;
1.-X-plore uygulamasını çalıştırın ve "0" a basın, 4 kutuyu da işaretleyin (eğer daha önceden işaretliyse dokunmayın)
2.-X-plore uygulamasını kapatmadan menüye dönün ve hellocarbideyi çalıştırın.
3.-Hellocarbidede seçeneklerden Menu1 i seçin ve Yes olarak cevap verin.
4.-X-plore uygulamasına geri dönün ve c:\hack.rar dizininden installserver.exe ve CProfDriver_SISX.ldd dosyalarını çıkartarak c:\sys\bin dizinine taşıyın.
5.-Telefonunuzu yeniden başlatın.

artık telin tarihini düzeltip,istedeiğiniz uygulamaları sorunsuz yükleyebilirsiniz...

Capsoff u çalıştırarak x-plore ile gizli klasörlere erişime devam edebilirsiniz.
Capson ile de gizli klasörlere erişimi engelleyebilirsiniz.

Drakkarious v3.01 (3250 5500 E50 E51 E61) i olanlar deneyebilir... 2. Dosya

Drakkarious v3.01 FP1,FP2,preFP1 olan cihazlar için yeni versiyon... 3. Dosya

arkadaşım ben hellocarbide yi malesef çalıştıramıyorum. seçenek daha sonra menı 1 tuşluyorum ve program kendiliğinden çıkıyoçalışmıyor malesef. yani sizin resimde gösterdiğiniz işlemlere devam ewdemiyorum yardımcı olabileceğiniz eksik yanlış yaptığım yerler varmı??

--------------- Ekleme ---------------

valla dener bakarsınız bilmiyorum...
malesef benim tel v35 ve çalıştıramadım bir türlü

orduludost

orduludost

Üye
BU DEDİKLERNİ YAPTIM TEL DAHA HİÇ BİR DOSYAYI YÜKLEMEDİ DOSYA BOZUK UYARISI VERDİ SONRA BİN KLSRNDEN DOSYALARI KALDRDIM DA DÜZELTTİM TELİ arkadşlar yapmayın sistemi bozuyor daha hiç bir pro yükleyemezsniz bnden söylemesi ! :off:

Tuba

Tuba

Üye
    Konu Sahibi
BU DEDİKLERNİ YAPTIM TEL DAHA HİÇ BİR DOSYAYI YÜKLEMEDİ DOSYA BOZUK UYARISI VERDİ SONRA BİN KLSRNDEN DOSYALARI KALDRDIM DA DÜZELTTİM TELİ arkadşlar yapmayın sistemi bozuyor daha hiç bir pro yükleyemezsniz bnden söylemesi ! :off:

bu program ile 3 tane normal n73 başarı ile hacklendi 3 ününde yazılımları farklıydı sorunsuz bi şekilde tüm prolar yükleniyor istemeyenler yüklemesin ayrıca...

kimseye zorla program yüklettirmiyoruz ki :( :(

lgkg300

lgkg300

Üye
teşekkürler dostum

Tuba

Tuba

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim...

sessiz12

sessiz12

Üye
tek kelimeyle harika. n95 8gb kullanıyorum ve sorunsuz hackk. Küçük bi not da ben ekliyim: programı yüklemeden önce yukarda yazan programlardan herhangi biri telefonda yüklü ise silmek gerekiyor. Teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: Tuba
Tuba

Tuba

Üye
    Konu Sahibi
tek kelimeyle harika. n95 8gb kullanıyorum ve sorunsuz hackk. Küçük bi not da ben ekliyim: programı yüklemeden önce yukarda yazan programlardan herhangi biri telefonda yüklü ise silmek gerekiyor. Teşekkürler...

Rica ederim :)
bilgi için ben teşekkür ederim...

ozkanmesut

Üye
çok teşekkürler işime yaradı dierleri olmuodu :)

Tuba

Tuba

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim...

dracula_37

Üye
butun dosyalarda bozuk hatası almaya başladım nerede yanlış yapmış olabilirim ?

Tuba

Tuba

Üye
    Konu Sahibi
butun dosyalarda bozuk hatası almaya başladım nerede yanlış yapmış olabilirim ?
ne yaptığınızı bilmediğim için bişey diyemiycem bence uygulamayı kaldırın sonra yine aynı hatayı verirse formatlarsınız sorun kalmaz dilerseniz tekrar hacklemeyi deneyin isterseniz başka program ile denersiniz...

screamtr07

Üye
kardeş benim telefonum nokia 6110 navigator ama ben c:/sys/bn klasörünü hicbir şekilde göremiyorum. nasss göreceğiz.

haksun

Üye
bunu da yüklerken sertifika hatası verdi şimdi nasıl olacak

byulumixx

Üye
kardeş n73 v4 de sorunsuz çalıştı teşekkürler...

osmanatak1

osmanatak1

Üye
bu hack in 6600 a uygun versiyonu yok mu yaa
arkadaşım 6600 da hacke ne gerek varki tüm dosyalara erişiyor zaten.. yeni cihazlarda bunlara erişim kapatıldığı için hack ihtiycı doğdu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt