Telekinezi

Video uzundur ama izlemenizi tavsiye ederim.
Mentalizm.
Düşünce gücüyle kontrol etme.
Aslında yapabiliyorum ama başıma çok ağrı giriyor.

Bir diğeride konuyla ilgili dynamo bu konuda ustalaşmış bir insadır.

Konu Sahibi
çok teşekkür ederim abi denizin üstünde gideni izledim bukadar olmas yemin billah azım açık diğerlerinide zamanım olunca izleyeceğim. Abi sende düşüncelerini deneyimlerini burda paylaşırsan çok mutlu olurum ...

iyavuzoz

Üye
internetim yavaş izleyemiyom

[video=youtube;NMvxjKFDhEA]http://www.youtube.com/watch?v=NMvxjKFDhEA[/video]

Ne demek kardeşim daha geçen burada bir üyede denemiştim,anlatınca nasıl yani dedi
Aslında işin özü şu beynini iyi bir şekilde kontrol etmen lazım ama dediğim gibi yoğunlaşma bölümünde başına ağrı girmeye başlıyor

msy2017

Üye
bu videolar kesin gerçek mi yani mesela denizde yürümek için bir sistem filan kurulmuş olabilir aslında.

Profilimdede yazıyo. Sihirbazlık yaptığım dönemde çok yaptım ama zararları olabiliyor.. Sonradan baş ağrıları geçirdim ben.. Şunu söylemem gerekirki 5.sınıftan itibaren sihirbazlığa başladım.. 7.sınıfta telekineze başlamıştım. 1sene boyunca uğraştım taki su bardağını sofrada kırıp perderin enseye iyi bi tokat çakması ile evde bırakmıştım. Liseye başlayınca devam etmiştim(kızlara hava olsun diye) lisedeki ilk gösterimde o kadar heyecanı hiç duymamıştım.. Öğretmenler odasına aldılar beni müdür filan... Masaya bir kitap koydular orta bir sayfa açtılar. Dediki müdür şu sayfaları tek tek aç dediler..neyse hiçbir yerden rüzgar gelmeyecek şekilde sandalyeye oturdum. Telekinezi uyguluyorum o tek sayfa kalktı havaya geri yattı müdürün yüzünü görmeniz lazımdı.. Sonra okulda yaptım birşeyler taki lise 4.ün ilk dönemini ilk günleri arkadaşların gazına gelip kızın eteğini kaldıracaktım. Avluda ayakta duran kızı düşüyorum rüzgarsiz günlerdi tabi baya kaldırdım. O anda müdür yardımcısı beni gördü bizimkilerde ispiyonlayınca artık telekinezi bırakmam gerekti.. Ondan beri yapmıyorum.

- - - Eklendi - - -

bu videolar kesin gerçek mi yani mesela denizde yürümek için bir sistem filan kurulmuş olabilir aslında.

altta camdan yapılmış yürümek için bi yer var..

ben psi whell ve pyrokinezi yapabiliyorum.İsterseniz bu foruma bi bakın

Bot nasıl oraya yanaşıyor onu geçtim 2 tane ondan öncesinde birşey geçiyor o sistem olsa o fiberler takılmaz mı

[video=youtube;dut-gmYCuyY]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=dut-gmYCuyY#![/video]

Konu Sahibi
şuan zamanım yok inşallah bidahaki haftasonu sizden geniş bilgiler alacam saolun. Yalnız bu akşamdan itibaren etrafa bakış açım değişti. Artık dünyaya daha değişik bakıyorum...