Öneri Telefonunuzun orijinal ve opera tarayıcısına iphone kimliği kazandırma!

Sponsorlu Bağlantılar

aklsm

aklsm

Üye
    Konu Sahibi
Telefonunuzun orijinal ve opera tarayıcısına iphone kimliği kazandırma!
Bu sayfadan telin orijinal tarayıcısına iphone kimliği kazandırın.

Sonra bu linkten de opera mobile v12.2258 sürümünün fast modunu indir ve oradaki yabancı anlatımdan da iphone kimliğini operaya kazandır bana hak vereceksiniz ki telinizi yeniden seveceksiniz..

Iphonesque ve UA Changer - MaxiCep

Bu sayede orijinal tarayıcıdan faceyede diger sitelerede touch olarak sanki iphoneden giriyomş gibi girebilrsiniz. İnş yeterli olmuşumdur.

Opera mobil için iphone kimliği kazandırmak istiyorsanız googleye opera mobile 12 user agent yazıp daily forumundaki adımları takip etmeniz gerekmektedir. Yasak oldugu için site linki paylaşamyrm.

KOLAY GELSİN.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK, Aytaç-01, muhammed4949 ve 1 kişi daha

asigsasi

asigsasi

Üye
alttaki linki kaldırsan ve mesajı paylaşsan daha doğru olur çünkü reklam olayına girer :)

• Beğen
Tepkiler: aklsm
aklsm

aklsm

Üye
    Konu Sahibi
Haklısın işimi bitrdiktn sonra hallederm onu. Bu arada symbianlı bi tel kullabdığıma inanmışsndr umarım :)

• Beğen
Tepkiler: asigsasi

cesur5534

Üye
701 de olurmu bu uyumlumu.

blmadmemre

blmadmemre

Üye
telin hackli olması gerkiyo mu? Bide 603 fp2 için phyton linki atar mısınız?

cesur5534

Üye
701 de bu python u çalıştıramadım 701 e uyumlu hangisi.telefunum hacklı

aklsm

aklsm

Üye
    Konu Sahibi
701 de bu python u çalıştıramadım 701 e uyumlu hangisi.telefunum hacklı
Zaten çalıştıramazsn simgesi gelmez ekrana sadece bunu indir ve e'ye yükle sonra iphone kimligini yükle tmmdır iş dostum

blmadmemre

blmadmemre

Üye
tel nokia 603 ve hackli deil, hack yapmadan bu programı yüklemek istiyorum. Signed phyton bulamaz mıyım?

blmadmemre

blmadmemre

Üye
bu programı signed yapma şansınız yok mudur?

ahmetcalabala

ahmetcalabala

Üye
teşekkürler gerçekten opera kendine geldi eskiden bi dailymıtiona giriyordun direkt yarım saatte yüklüyordu ve youtube düşük çözünüelükteydi şimdi kendine geldi

aklsm

aklsm

Üye
    Konu Sahibi
tupyupp

tupyupp

Üye
Teşekkürler kendi tarayıcı oldu ama operayı beceremedim yardımcı olur musunuz

98farom98

98farom98

Üye
Kardeşim bi yardım edermisin k.bakma anlayamadım ben python falan bide operanın fast madu ney nerden indircem bi yardım et

ewacash

Üye
bnde su operayi bi turlu yapamdm :/ HELP ME !bnde su operayi bi turlu yapamdm :/ HELP ME !bnde su operayi bi turlu yapamdm :/ HELP ME !bnde su operayi bi turlu yapamdm :/ HELP ME !

aklsm

aklsm

Üye
    Konu Sahibi
bnde su operayi bi turlu yapamdm :/ HELP ME !bnde su operayi bi turlu yapamdm :/ HELP ME !bnde su operayi bi turlu yapamdm :/ HELP ME !bnde su operayi bi turlu yapamdm :/ HELP ME !
Neresini yapamadn dostm

cesur5534

Üye
hepsini E ye yükledim genede olmadı. Benim orjinal tarayıcı uzun zamandır çalışmıyor bağlanmıyor atıyor. Ve birde opone kimliği uygulamaları için telefona uyumsuz diyor genede yüklensinmi diyor yükledim olmuyor .telefon 701 ve hacklı.

Üst Alt