IPhone - Soru ve çözüm

Sponsorlu Bağlantılar

kill4youfenerbahçe

kill4youfenerbahçe

Üye
tekrar ediyorum sen iphone aldığına emin misin.İzzeti nefis oldu o iphone adam olacak:)o zaman itunes sil en baştan yükle yanlız sildikten sonra bilgisayara restart at ve yükle ve sonra bir daha restart at itunes çalışması lazım.Cihaz hiç itunes u görmüyorsa itunes arızalı yada yanlış yükleme yapmışsındır.Zaten itunes arızalı ise DFU olmaz zaten anlattığım gibi itunese programı açık bilgisayara bağlı olması ve usb işaterini görmen lazım.Tekrar dene işlemleri sırası ile.Ha bunlarda olmaz ise bir iyilik yap çık D-400 yoluna en ağır hangi araç geçiyorsa kaldır tam lastiklerine denk gelecek şekilde at o iphone u.Sabah gazetesi,hürriyet gazetesi okuyarak o telefondan hiçbir zevk alamazsın.Zaten onları telefona direk indirmen lazım wifi ile yoksa öle al tlf at olayı yok.

cengizsahin1942

Üye
ıphone kitlendi

murat_kursun82

Üye
benim 3gs im var ses kayıtlarını pc ye nasıl alabilirim ?

kuzu2727

Üye
iphone dan wi-fi ye nasıl bağlanabilirim?internetin wi-fi den mi yoksa faturamdan mı olduğunu nasıl anyabilirim?

tubooo

Üye
.ipa uzantısız .rar halindeki oyunları iphone'a nasıl atabiliriz ?

haltie

haltie

Üye
rarın içinden bilgisayarınızın masaüstüne atın ordan cihazınıza yükleyin

tubooo

Üye
biraz açıklayıcı anlatsan :S

haltie

haltie

Üye
oyun .rar halinde olmaz rarın içinde senin işine yarayacak oyun program vb. dosyalar mevcut.

şimdi rar bilgisayarın masaüstünde 2 kez tıklayıp aç açılan pencere rarın içi ordan istediğin dosyayı bul mause ile tutarak bilgisayarının masaüstünde boşluk bir yere bırak sonra nereye atmak istersin yada nasıl kullanmak istersen kullanabilirsini

Dj_RaPToR_06

Dj_RaPToR_06

Üye
yeni iphone aldım. tema indiriyorum fakat temaları nereye depoladığını çözemedim. bi de istemedğim bi uygulamayı nasıl silicem. üzerine basılı tutunca hepsi titremeye başlıyo:) şimdiden sağolun...

titrıcek tabı kardes :D wınterboard yuklemen lazm cydıadan :D :oke::oke:

--------------- Ekleme ---------------

HELP İMDAT LÜTFEN BİRİ BANA YARDIM ETSİN!!! iphone 3g aldım unlock diildi ama onu her hatla kullanmamı sağlayan turbo cart la kullanıyodum. neyse telefon bi temizlensın diye ayarlardan formatı seçtim. telefonu 0 dan başlattı aktifleştirmek için itunese taktığımda ise sim cart tanımlanamadı falan diyor. sim kartı çıkarıp deneyince ise olmuyo gene help plz. çok madurummmmmmmm

orda ıtunes da yazar zaten kilitlı olmayan bı sım kart takn dıe baska bı sımle denemekte fayda wr dene bı bence kardes :hmmm

FIRATERSOY

Üye
iyi günler...itunes 9.2 kurulu pc de,iphone da 3.1.2 vardı..ios4 güncellemesi yapmaya başladım itunes uyarısı üzerine,yedeklemeyi yaptı ve "preparing iphone for restore" aşamasına geldiğinde iphone ekranda itunes simgesi ve usb kablo simgesi çıktı ve ardından itunes 1602 hatası verdi...pc yi yeniden başlatıp iphone yeniden pc ye bağlasamda hiçbir şekilde görmüyor..iphone ekranında itunes ve usb kablo kaldı duruyor,sorun ve sorum budur,yardım ederseniz sevinirimmm

Dj_RaPToR_06

Dj_RaPToR_06

Üye
iyi günler...itunes 9.2 kurulu pc de,iphone da 3.1.2 vardı..ios4 güncellemesi yapmaya başladım itunes uyarısı üzerine,yedeklemeyi yaptı ve "preparing iphone for restore" aşamasına geldiğinde iphone ekranda itunes simgesi ve usb kablo simgesi çıktı ve ardından itunes 1602 hatası verdi...pc yi yeniden başlatıp iphone yeniden pc ye bağlasamda hiçbir şekilde görmüyor..iphone ekranında itunes ve usb kablo kaldı duruyor,sorun ve sorum budur,yardım ederseniz sevinirimmm

acıkladım sanırım dıqer tarafta :bye2:

yigiter_342

Üye
Gelen Arama Müzik Sesini mp3 yapabilirmiyi,m ?

sinanilhan

Üye
ben 2g ıphonem var ve restore yaparken coktu su anda versiyonda yuklıyemıyorum napıcam ben yardımcı olurmusunuz..

prank90

Üye
iphone 4 un camı sıkıstırılmıs cam oldugu icin bi yere carptı ve igne ucu kadar nokta (toz) gibi cizik gibi bişey kaldı cogu kisi displex adlı urunu oneriyo tavsiye edermisiniz yada baska bi cozum yolu varmu:vur:ah

dolby

dolby

Üye
Arkadaşlar İphone 3g de mp3 atamıyorum playlist oluşturuyorum ama resimdeki gibi sağda bişeyler geliyor neden oluyor yardımcı olursanız sevinirim..

ahmozt1

Üye
slm arkadaslar ben iphone 4 ümü jailbreak yaptım 4.1. ilerde herhangi bir guncellenme sorununa karsı ne yapabilirim. mesela 4.2 yi yükledim diyelim ne gibi bir sorun olur. tekrardan jailbreak beklememmi gerek yoksa birdaha hic acamammı... bunun için birseyleri kopylamaimkanı falan varmı...

umarım derdimi anlatabilmişimdir tesekkuler..

doktorum21

Üye
ya arkadaşlar bir şey sorucam yeni iphone 4 aldım oyunları hoşuma gitti ama bazılarında mesela versiyonu 1.0.1 bazılarında 4.3.3 buna benzer vs. peki ben hangi oyunu yüklersem yükleyeyim çalıştırır mı yardımcı olun lütfen

sanane1234321

Üye
iyigünler bende çakma iphone 5 var yanlız müziklerde bi sorunum var dinlediğim müzik tekrar etmiyo veya rastgele olmuyo playliste alamıyorum... nasıl yapıcam fikri olan var mı:ağlarım::ağlarım:

inetryconydot

Üye
Amlodipine is used to treat hypertension (high blood pressure) and to treat angina (chest pain). * 100% Safe & Secure. * Free EMS & Airmail shipping options * Lowest prices and discounts! * Top quality medications * Superior customer service 24/7 : Very easy to get Aldactone online! * 100% Satisfaction Guarantee * Many payment options: Visa, Amex, MasterCard, Diners Club, JCB, eCheck, Wire transfer etc.

hüten

Üye
yurtdışından ipohone4 getirdim burda gayet normal çalışıyordu sonra telefon açtığımda karşı tarafa sesim gitmiyor hoperlorü açtığımda sesim gidiyor ne yapmalıyım şimdiden teşekürler

Üst Alt