Öneri telefonumun şarjı çok çabuk bitiyor

Sponsorlu Bağlantılar

Ali ihsan Furat

Ali ihsan Furat

Üye
    Konu Sahibi
telefonumun şarjı çok çabuk bitiyor
Arkadaşlar telefonunun şarjı çok çabuk bitiyor şikayetçiyim sadece veri bağlantısı açık olarak yarım sahte %40 şarjı gitti android sistem %35 telefon beklemesi%22 yardım ederseniz sevinirim

ahmtwrc857

ahmtwrc857

Üye
Arkadasim batarya kalibrasyonu yapman gerek. Bunun icin de telefonu bi sifirla ondan sonra telefonu 6-7 saat sarj a tak.duzelir.ona yakin bu sey yaşamıştım.duzelir yani rahat ol.

Ali ihsan Furat

Ali ihsan Furat

Üye
    Konu Sahibi
Arkadasim batarya kalibrasyonu yapman gerek. Bunun icin de telefonu bi sifirla ondan sonra telefonu 6-7 saat sarj a tak.duzelir.ona yakin bu sey yaşamıştım.duzelir yani rahat ol.
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: ahmtwrc857
serdar_gs

serdar_gs

Üye
Kalibre etmek sorunu çözmez. En azından sizde çözmez. Öncelikle telefon marka modeli belirtmemişsiniz kaç mah bataryanız var hangi rom kurulu kim ne kadar kullanıyor bilmiyoruz. Telefonumun şarjı çabuk bitiyor diyerek çözüm bulamassınız.

kanat_58

kanat_58

Üye
Kalibre etmek sorunu çözmez. En azından sizde çözmez. Öncelikle telefon marka modeli belirtmemişsiniz kaç mah bataryanız var hangi rom kurulu kim ne kadar kullanıyor bilmiyoruz. Telefonumun şarjı çabuk bitiyor diyerek çözüm bulamassınız.
Arkadaş hakli kullanıma gore model marka ve batarya ya gore değişir bu durum

Üst Alt