Öneri Telefonuma Virüs Bulaştı ( "Time Service" ve "Monkey Test" )

Sponsorlu Bağlantılar

bklbbu

Üye
Arkadaşlar allah rizasi icij su iki illet den beni kurtarin kafayi yicem artik sıyırmak uzereyim monkey test ve time service telefonum turbo t50 ve ne yapmam gerekiyor lutfen anlatin yoksa telefonu kiracam
Rootladiktan sonra uygulamalari kaldirdim ve factory reset yaptim duzeldi sende dene

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Rootladiktan sonra uygulamalari kaldirdim ve factory reset yaptim duzeldi sende dene
:) dediklerinizin hiç biri fayda etmez sisteme bulaşıyor. Burdan sonradan bulaşan arkadaşlara sesleniyorum bulaşmis kişiler direk yazılım atsın kurtuluş yok :) iyi forumlar

Kontrol

Kontrol

Üye
Arkadaşlar bu virüsün normal yollarla silinmesi cok zor. Gunlerce uğrastım, uygulamalar rootlu fakat supersu'da gorunmuyor. Ayrica hepsi sistem içine entegre olmus, wipe islemleri ile de silinmiyor.
Yapmaniz gereken tek sey, uygun yazilimi bulup cihaza yuklemek. Tabi ki wipe islemlerini unutmayin.
Baska hicbir yolu (şuan) yok. Boşuna zaman kaybı yaşamayın. Tek cozum, yazilim atmaktir.

eren3546

eren3546

Üye
Kardes bi arkadas sorunu cözmüş

***PM ile

Yönetici tarafından düzenlendi:

sempozyum

Üye
system app remover uygulamasıyla zararlı uygulamaları kaldır anti virüsün bulduğu dosyaları xplore yardımıyla silin süper su ile rootu kaldır recovery e gir vipe data factory reset yap açılınca cihaz rootsuz olduğu için virüs sisteme müdahele edemez

ramos02

ramos02

Üye
Arkadaslar aynı sorunu iki haftadır bende yaşıyorum bir türlü care bulamadım rom atmaya cesaret edemiyorum çıldırcam yokmu başka çaresi telefonum galaxy core 2

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar aynı sorunu iki haftadır bende yaşıyorum bir türlü care bulamadım rom atmaya cesaret edemiyorum çıldırcam yokmu başka çaresi telefonum galaxy core 2
Kardeşim çözümü yok sistem dosyalarina bulaşıyor sistem dosyasından sildim virüslu die telefonumu yeniden başlattım açılmadı ya viruslu şekilde kullanacaksn yada saglamindan rom attirip kullanacaksınız başka çaresi yok benim telefon htc olduğu için her telefoncu rahatlıkla rom atamadı hafıza kartı giriside yok. O yüzden kaç telefoncu gezdirdim yapamadı sonunda yapsa yapsa şu kişi yapar dediler adama 50 tl ye yaptırdım çok şükür kullanıyorum ..iyi forumlar

kralberk13

kralberk13

Üye
peki garanti yaparmı garantisi varsa

kralberk13

kralberk13

Üye
rom yüklemek isteynler legend rommu yoksa stock rommu kurcaklar ?

neeed

Üye
1- ilk önce telefonu rootlu olması lazım ( kingo android root cihazların bir çok marka ve modelini rootluyor kullanışlı basit program bataryanız en yüzde elli olsun telefonu usb ile pc ye bağlayıp kingo rootu calıştırın driverleri falan netten indiriyor telefonu cıkar tak diyor ve rotluyaym mı diye soruyor root dedikten sonra root success yazısı gelene kadar kesinlikle bağlantısını kesmeyin )
2- google playden device control (root) programını indirip açın app manager kısmına gelin sistemi tıkla ordan da monkey test i bulun force stop a veya üç noktaya tıklayıp stop (durdur) tıklayın uninstall yapmayın diğer uygulamalar içinde aynısını yapın ( time service ve sizin istemediğiniz ama yüklenmiş uygulamalar içinde yapın) youtube de videolu olarak bir arkadaş anlatmış kendisine teşekkürlerimi borç bilirim.

ramos02

ramos02

Üye
1- ilk önce telefonu rootlu olması lazım ( kingo android root cihazların bir çok marka ve modelini rootluyor kullanışlı basit program bataryanız en yüzde elli olsun telefonu usb ile pc ye bağlayıp kingo rootu calıştırın driverleri falan netten indiriyor telefonu cıkar tak diyor ve rotluyaym mı diye soruyor root dedikten sonra root success yazısı gelene kadar kesinlikle bağlantısını kesmeyin )
2- google playden device control (root) programını indirip açın app manager kısmına gelin sistemi tıkla ordan da monkey test i bulun force stop a veya üç noktaya tıklayıp stop (durdur) tıklayın uninstall yapmayın diğer uygulamalar içinde aynısını yapın ( time service ve sizin istemediğiniz ama yüklenmiş uygulamalar içinde yapın) youtube de videolu olarak bir arkadaş anlatmış kendisine teşekkürlerimi borç bilirim.
Sen denedin mi oldumu

bklbbu

Üye
Bende link 2 sd den dondurdum hiç virüs yokmuş gibi şuan

bklbbu

Üye
:) dediklerinizin hiç biri fayda etmez sisteme bulaşıyor. Burdan sonradan bulaşan arkadaşlara sesleniyorum bulaşmis kişiler direk yazılım atsın kurtuluş yok :) iyi forumlar
Başta iyiydi ama sonra tekrar baş gosterdi en son dondurdum şuan sıkıntı yok

Üst Alt