Öneri Telefonuma Virüs Bulaştı ( "Time Service" ve "Monkey Test" )

Sponsorlu Bağlantılar

yaytas

yaytas

Üye
Uygulamalardan devre dışı bırakmama rağmen yinede kendi kendine 4 tane uygulamalar yüklemiş deli olacam
Sen yüklenen uygulama ları devre dışı bırakıyorsun virulüsleri değil

• Beğen
Tepkiler: emreli01

thecentilmen

thecentilmen

Üye
Son ihtimal orjinal rom bul bunu telefona kur garantili işlem

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Sen yüklenen uygulama ları devre dışı bırakıyorsun virulüsleri değil
Haklısın bi yararı olmadı yine bildiğinden şaşmiyimor virüs kendi kendine uygulama yüklüyor ama helal olsun biiiiiplere sağlam virüs yapmışlar

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Son ihtimal orjinal rom bul bunu telefona kur garantili işlem
Garantili işlem ama kendim yapabilmem için anlayan birisi bana anlatması lazım yoksa benim yapmam sakat olur valla bozarim felan dilim yandı zaten bu konuda o yüzden cesaret edemiyorm bide samsunglardaki gibi basit olmuyor Htclerde bildiğim kadarı ile aha yaptım diosun telefon yeniden başlatiliyor açılırken HTC yazısında kalıyor bilmiyorsan uğraş dur

thecentilmen

thecentilmen

Üye
Haklısın bi yararı olmadı yine bildiğinden şaşmiyimor virüs kendi kendine uygulama yüklüyor ama helal olsun biiiiiplere sağlam virüs yapmışlar
Aynen kardeşim dikkat etmen lazım. Her uygulamayı yüklememek lazım ortalıp biiippplerle dolu :) : ?
Garantili işlem ama kendim yapabilmem için anlayan birisi bana anlatması lazım yoksa benim yapmam sakat olur valla bozarim felan dilim yandı zaten bu konuda o yüzden cesaret edemiyorm bide samsunglardaki gibi basit olmuyor Htclerde bildiğim kadarı ile aha yaptım diosun telefon yeniden başlatiliyor açılırken HTC yazısında kalıyor bilmiyorsan uğraş dur
telefonunun markasını yazarmısın peki burdan bulayım

• Beğen
emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Aynen kardeşim dikkat etmen lazım. Her uygulamayı yüklememek lazım ortalıp biiippplerle dolu :) : ?

telefonunun markasını yazarmısın peki burdan bulayım
Bu rom yükleme konusunda kim yardımcı olabilir bana acaba adım adım yardım edecek yoksa bu virüs silinecek gibi değil valla sistem dosyalarına yapışmiş resmen

black havk

black havk

Üye
birader bence format at ozaman kesin düzelir

black havk

black havk

Üye
Avast Mobile Security & Antivirus programının belki bi yardımı olur ben virüsleri öyle siliyom format işe yaramadıysa bu işe yaraya bilir.

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Avast Mobile Security & Antivirus programının belki bi yardımı olur ben virüsleri öyle siliyom format işe yaramadıysa bu işe yaraya bilir.
Avsat ile tarama yaptım virüsü bile. Bulamıyor düşün artık gerisini

black havk

black havk

Üye
ben onunla temizlemiştim virüsü

• Beğen

H0lligan

Üye
Bu virus degildir ya cihazi ele gecirmek icin yapilmis yada reklam vererek para kazanmak icin surekli rekalm cikiyorsa kar amaci gudulmus bir yazilim yuklemissin root izninide vermissin simdi onunu kesemiyorsun sanirim dogrumu anladim ? Eger oylese cihazin root lu oldugu icin o kapanmayan uygulamalari silebilirsin lucky patcher yaz google a karsina cikacakdir sitesi zaten son surumu indirip kur root izninide ver daha sonra o 2 uygulama sistem uygulamasi ise ayarlardan sistem uygulamalarini gostermeyi ac ve geri don bul 2sini ustune bas acilan yerde kaldir secenegi ile 2sinide kaldir

• Beğen
emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Bu virus degildir ya cihazi ele gecirmek icin yapilmis yada reklam vererek para kazanmak icin surekli rekalm cikiyorsa kar amaci gudulmus bir yazilim yuklemissin root izninide vermissin simdi onunu kesemiyorsun sanirim dogrumu anladim ? Eger oylese cihazin root lu oldugu icin o kapanmayan uygulamalari silebilirsin lucky patcher yaz google a karsina cikacakdir sitesi zaten son surumu indirip kur root izninide ver daha sonra o 2 uygulama sistem uygulamasi ise ayarlardan sistem uygulamalarini gostermeyi ac ve geri don bul 2sini ustune bas acilan yerde kaldir secenegi ile 2sinide kaldir
Bir deneyim dediğinizi

Aynen dediğiniz gibi rootlu telefon fakat o uygulamalara root yetkisini verdiğimi hatırlamıyorm :/

H0lligan

Üye
Bazi uygulamalar nasil yapiyor bilmiyorum ama zorla alabiliyor var oyle serefsiz yazilimlar en iyisi once yukleyecegin seyi arastir

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Fakat Dr.wep in bulduğu virusler sistem uygulamalarında die gözüküyor bunları silersem sistem cokmez i ?

H0lligan

Üye
Bilemiyorum :hmmm telefonunda custom recovery yuklumu ?

H0lligan

Üye
Hmm recovery olsaydi yedek al derdim neyse dr webin dediklerini silme sadece o bahsettigin kapanmayan 2 uygulamayi silmeyi dene

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Hmm recovery olsaydi yedek al derdim neyse dr webin dediklerini silme sadece o bahsettigin kapanmayan 2 uygulamayi silmeyi dene
King root un super su su yüklü ordan siliyorum yine geliyor birde lucky pacher ile deneyim ise yaricani sanmıyorum ama deneyim

Üst Alt